Komentāri
Austrumu slimnīcā atklāj modernu klīniku ķirurģisko infekciju un izgulējumu ārstēšana
FOTO: LETA

Šodien Austrumu slimnīcas pakļautībā esošajā Biķernieku stacionārā atklāta jauna klīnika problemātisku brūču, izgulējumu un pēcoperācijas iekaisumu ārstēšanai.

Līdz šim ķirurģisko infekciju speciālisti bija izkaisīti pa visām Austrumu slimnīcas nodaļām, bet nu viņu spēki koncentrēti vienuviet – jaunizremontētās telpās un pie vismodernākā aprīkojuma. Atklājot jauno klīniku, ārsti šodien to izrādīja ar patiesu lepnumu, vienlaikus gan jokojot, ka labprātāk pasākuma viesus šeit neredzētu atgriežamies kā pacientus.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Kopējā renovēto telpu platība sasniedz 1200 kvadrātmetru, un tas izmaksājis nedaudz vairāk par pusmiljonu eiro. Šāds pavērsiens nāk gandrīz vai kā pārsteigums pēc tam, kad publiskajā telpā nozares ministrs paziņojis, ka Austrumu slimnīcai esot visas maksātnespējas pazīmes. Renovācija tomēr notikusi, kredītu galvojusi valsts un, kā teic ministrs, citas izvēles neesot bijis. Ieguvumus no jaunās Ķirurģiskās infekcijas klīnikas jutīšot kā pacienti, tā mediķi.

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Džina popularitāte pasaulē pieaugusi pēdējos 10 gados, bet Latvijā – tikai pēdējo gadu laikā. Pēc Starptautiskā Vīnu un stipro alkoholisko dzērienu reģistra (IWSR) 2017. gada datiem džina patēriņš 2016. gadā ir audzis par 15% (pret 2015. gadu). Šodien džins ir viens no populārākajiem un izplatītākajiem alkoholiskajiem dzērieniem pasaulē. Tam ir dažādi garšu veidi, tomēr vispopulārākais nemainīgi ir tradicionālais džins –  ar izteiktu un patīkamu kadiķogu garšu.

Lasi vēl