4 komentāri
Augstsirdīgs vīrietis apmaksā klīnikas rēķinu un izglābj runčuka Fēliksa dzīvību
FOTO: Biedrība Trīnīte

Portāls Skaties.lv jau ziņoja, ka smagi slimam runcim Fēliksam nepieciešama steidzama ārstēšana. Atsaucoties uz Dzīvnieku aizstāvju biedrības Trīnīte aicinājumu, kāds vīrietis sniedzis tūlītēju palīdzību un apmaksājis veterinārās klīnikas sniegto pakalpojumu rēķinu.

”Dzīvnieku aizstāvju biedrība Trīnīte saka vislielāko paldies Andrim K. par veterinārās klīnikas Fēliksa rēķina samaksāšanu! Pateicība arī šoferim Normundam par tūlītēju sēšanos auto un došanos ceļā no Rīgas uz Valmieru,” norāda biedrības pārstāvji.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Taču joprojām ir aktuāls jautājums par īstajām mājām pēc atlabšanas, tāpēc, ja kāds vēlas Fēliksam dāvāt skaistas un bezrūpīgas vecumdienas, kādas viņš ir pelnījis, zvaniet Baibai pa tālr.: 20386212 vai Elēnai: 28832394.

TOP komentāri

 • Baiba Kļaviņa
  +3 +3 0

  Baiba Kļaviņa

  Šorīt saņēmu ļoti patīkamu zvanu - Fēliksam būs SAVAS mājas, kurp doties pēc izveseļošanās :)) Ja viss ritēs labi, tad sestdien Fēlikss iepazīsies ar savu saimnieci. Noteikti vēl informēsim visus līdzi jutējus :)
 • Sandra
  0 0 0

  Sandra

  Labais tonis gan liek paldies pateikt visiem un jebkuram ziedotājam. Tas nenozīmē, ka jāpublisko katrs vārds, bet privāti taču to var izdarīt?
 • DzAB Trīnīte
  0 0 0

  DzAB Trīnīte

  Labdien, Daina!
  Mēs nekādā zinā nevēlamies izcelt tikai vienu, paldies tiek teikts visiem ziedotājiem, neatkarīgi no ziedotās summas. Jo katrs cents ir svarīgs šo nelaimē nonākušo dzīvnieku atbalstam! Šajā situācijā, informācija par rēķina apmaksu tika izziņota, vēl pirms mūsu kontā bija sākusi ienākt naudiņa Fēliksam. Bet lai vai kā, visus ziedotājus personīgi mēs vienalga publiski neuzskaitīsim, jo nevaram būt droši, ka visi ziedotāji vēlas šādu publicitāti un tas būtu pesonas datu pārkāpums.
  Vēlreiz liels paldies gan Jums, gan visiem pārējiem, kuri nepalika vienaldzīgi un atbalstīja Fēliksu. Bez jums mēs nevarētu palīdzēt šiem cietušajiem dzīvniekiem!
  Kā jau minējām, Fēliksam saziedotā, pāri palikusī naudiņa, tiks izmantota citu nelaimē nonākušo dzīvnieku ārstēšanai.
  Ar cieņu, Dzīvnieku aizsardzības biedrība "Trīnīte"

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

TOP produkti, ko iesaka eksperti matu kopšanai augustā!

TOP produkti, ko iesaka eksperti matu kopšanai augustā!

Vasara šogad Latvijā nav bijusi tā svelmainākā, taču tas nenozīmē, ka Taviem matiem nav nepieciešama īpaša – vasaras sezonas – kopšana. Galvasrota jāpasargā gan no ultravioletā starojuma, gan vēja ietekmes. Aplūko ekspertu ieteikumus – kādus produktus labāk izmantot, lai sasniegtu vislabāko rezultātu!

Lasi vēl