1 komentārs
Atvērtās durvju dienas ugunsdzēsēju depo – mazi un lieli bērni aizrautīgi iepazīst glābēju ikdienu
FOTO: Jānis Eglītis

Atzīmējot Ugunsdzēsēju un glābēju dienu un ugunsdzēsības Latvijā 153. gadadienu, Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienests (VUGD) jau septīto gadu pēc kārtas rīko Atvērto durvju dienu visās VUGD daļās un posteņos.

Šajā dienā mazos un lielos apmeklētājus iepazīstinās ar ugunsdzēsēju glābēju ikdienu, izrādīs ugunsdzēsēju depo un parādīs VUGD tehniku, kā arī ļaus izmēģināt un pielaikot ugunsdzēsēju aizsargtērpu, sniegs atbildes uz visiem interesējošiem jautājumiem, atgādinās par drošību un pastāstīs par iespējām nākotnē kļūt par ugunsdzēsēju glābēju.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Kā novēroja “TV3 Ziņas” šo iespēju izmantoja gan vidusskolēni, gan bērnudārznieki.

TOP komentāri

  • Ērika Krimska
    0 0 0

    Ērika Krimska

    Mēs tikai tā īsti saprotam,kādiem ir jābūt šiem puišiem,puišiem,kas nekad nezin,kāda var pienākt viņu rītdiena! Viņi ir tie,kas glābj mūs,glābj mūsu īpašumus,nepadomājot par sevi un redzot,cik maz mūsu Valsts rūpējas,lai viņiem būtu labi aprīkojumi,moderna tehnika ,varu vien teikt Jūs visi esat īsti vīrieši! Jūs nekad neatstāsiet cilvēkus nelaimē,pat kaķēnam,sniegsiet roku!❤️❤️❤️

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Ātri pagatavojami un veselīgi! Vasarīgie augļu salāti ar kazas sieru

Ātri pagatavojami un veselīgi! Vasarīgie augļu salāti ar kazas sieru

Netradicionāli Annai Pannai no ”Gatavo 3”, kura ierasti mums pamāca dažādu lielāku un mazāku kūciņu pagatavošanu, šoreiz viņa prezentēs recepti ļoti viegliem un vasarīgiem augļu salātiem. Salātu pagatavošana būs ne tikai ātra, bet arī variācijas tiem var būs visdažādākās, atkarībā no tā, kādas sastāvdaļas tajā brīdī pieejamas.

Brienot cauri meža biezoknim, pavārs Ēriks Dreibants paviesojas Tele2 projektā „Gudrajā mājā”

Brienot cauri meža biezoknim, pavārs Ēriks Dreibants paviesojas Tele2 projektā „Gudrajā mājā” 1

Šonedēļ Tele2 projektā ”Gudrajā mājā” viesojās tautā iecienītais pavārs, restorāna ”Restorāns 3” šefpavārs Ēriks Dreibants. Tā kā pavārs dzīvo laukos, viņam bija īpaši noderīgi uzzināt par ”Gudrās mājas” iespējām un funkcijām. Lai pārliecinātos, ka ”Gudrā māja” darbojas arī meža biezoknī, jo tad viņa lauku māja nebūtu izņēmums.

Lasi vēl