1 komentārs
Atvērtās durvju dienas ugunsdzēsēju depo – mazi un lieli bērni aizrautīgi iepazīst glābēju ikdienu
FOTO: Jānis Eglītis

Atzīmējot Ugunsdzēsēju un glābēju dienu un ugunsdzēsības Latvijā 153. gadadienu, Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienests (VUGD) jau septīto gadu pēc kārtas rīko Atvērto durvju dienu visās VUGD daļās un posteņos.

Šajā dienā mazos un lielos apmeklētājus iepazīstinās ar ugunsdzēsēju glābēju ikdienu, izrādīs ugunsdzēsēju depo un parādīs VUGD tehniku, kā arī ļaus izmēģināt un pielaikot ugunsdzēsēju aizsargtērpu, sniegs atbildes uz visiem interesējošiem jautājumiem, atgādinās par drošību un pastāstīs par iespējām nākotnē kļūt par ugunsdzēsēju glābēju.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Kā novēroja “TV3 Ziņas” šo iespēju izmantoja gan vidusskolēni, gan bērnudārznieki.

TOP komentāri

  • Ērika Krimska
    0 0 0

    Ērika Krimska

    Mēs tikai tā īsti saprotam,kādiem ir jābūt šiem puišiem,puišiem,kas nekad nezin,kāda var pienākt viņu rītdiena! Viņi ir tie,kas glābj mūs,glābj mūsu īpašumus,nepadomājot par sevi un redzot,cik maz mūsu Valsts rūpējas,lai viņiem būtu labi aprīkojumi,moderna tehnika ,varu vien teikt Jūs visi esat īsti vīrieši! Jūs nekad neatstāsiet cilvēkus nelaimē,pat kaķēnam,sniegsiet roku!❤️❤️❤️

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Tests - ko tu zini par alus vēsturi?

Tests - ko tu zini par alus vēsturi? 7

Alus plūdi Londonā – vai tas maz ir iespējams? Izpildi testu par alus vēsturi, uzzini pārsteidzošus faktus un tiec pie sertifikāta! Neizpaliks arī balva.

Ekskursijas, koncerti un degustācijas! “Aldaris” muzeju naktī startēs ar grandiozu programmu visām paaudzēm

Ekskursijas, koncerti un degustācijas! “Aldaris” muzeju naktī startēs ar grandiozu programmu visām paaudzēm 1

Latvijas alus ražotājs ”Aldaris”, tāpat kā citus gadus, arī šogad Muzeju naktī vērs durvis apmeklētājiem. Turklāt šogad ”Aldaris” parūpējies par tiešām bagātīgu Muzeju nakts programmu, kas ir arī bērniem draudzīga, līdz ar ko paredzēta visām paaudzēm. Būs dažādas alus degustācijas, ekskursijas, iespaidīgi koncerti ar ”Labvēlīgo tipu” un ”Double Faced Eels”, kā arī konkursi un balvas.

Lasi vēl