Atvērtās durvju dienas ugunsdzēsēju depo – mazi un lieli bērni aizrautīgi iepazīst glābēju ikdienu

1 komentārs
Atvērtās durvju dienas ugunsdzēsēju depo – mazi un lieli bērni aizrautīgi iepazīst glābēju ikdienu
FOTO: Jānis Eglītis

Atzīmējot Ugunsdzēsēju un glābēju dienu un ugunsdzēsības Latvijā 153. gadadienu, Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienests (VUGD) jau septīto gadu pēc kārtas rīko Atvērto durvju dienu visās VUGD daļās un posteņos.

Šajā dienā mazos un lielos apmeklētājus iepazīstinās ar ugunsdzēsēju glābēju ikdienu, izrādīs ugunsdzēsēju depo un parādīs VUGD tehniku, kā arī ļaus izmēģināt un pielaikot ugunsdzēsēju aizsargtērpu, sniegs atbildes uz visiem interesējošiem jautājumiem, atgādinās par drošību un pastāstīs par iespējām nākotnē kļūt par ugunsdzēsēju glābēju.

Kā novēroja “TV3 Ziņas” šo iespēju izmantoja gan vidusskolēni, gan bērnudārznieki.

TOP komentāri

  • Ērika Krimska
    0 0 0

    Ērika Krimska

    Mēs tikai tā īsti saprotam,kādiem ir jābūt šiem puišiem,puišiem,kas nekad nezin,kāda var pienākt viņu rītdiena! Viņi ir tie,kas glābj mūs,glābj mūsu īpašumus,nepadomājot par sevi un redzot,cik maz mūsu Valsts rūpējas,lai viņiem būtu labi aprīkojumi,moderna tehnika ,varu vien teikt Jūs visi esat īsti vīrieši! Jūs nekad neatstāsiet cilvēkus nelaimē,pat kaķēnam,sniegsiet roku!❤️❤️❤️

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl