Komentāri

Turpinoties atvasarai, ceturtdien, 18. septembrī, nokrišņi Latvijas teritorijā nav gaidāmi, un gaisa temperatūra atsevišķos rajonos var sasniegt +22 grādus pēc Celsija, liecina Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centra (LVĢMC) informācija.

Tiesa gan, nakts, līdzīgi kā iepriekš šonedēļ, bijusi vēsa – galvaspilsētā plkst. 4 no rīta gaisa temperatūra bija +11 grādi pēc Celsija, savukārt Latgales pusē, piemēram, Rēzeknē, gaisa temperatūras stabiņš agrajās rīta stundās bija vien +4 grādi pēc Celsija.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Dienas laikā, atsevišķos reģionos, piemēram, Kurzemē, gaiss iesils līdz +19 – +22 grādiem pēc Celsija. Latgalē – līdz +19 – +20 grādiem pēc Celsija. Visā Latvijā spoži spīdēs saule.

Lai Jums laba šī diena!

Laika ziņas

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl