Ātrie jautājumi: Robertam Zīlem superspējas nevajag, viņš gribētu satikt “bītlu” Polu Makartniju

Pievienot komentāru
Ātrie jautājumi: Robertam Zīlem superspējas nevajag, viņš gribētu satikt “bītlu” Polu Makartniju
MĀRTIŅŠ ZILGALVIS, F64

Noslēdzošā sērija rubrikā “Cilvēks politikā” – tajā uz sarunu LNT aicināja astoņu partiju izvirzītos premjera amata kandidātus, lai pavaicātu viņiem vienkāršus jautājumus.

Premjera amata kandidāti, bez lielas apdomāšanās iespējas, atbild uz teju 50 ātrajiem jautājumiem par mīļākajām grāmatām, rīta ieradumiem, hobijiem, iedvesmotājiem, iecienītāko mūziku un daudz ko citu. Rubriku noslēdz saruna ar Nacionālās apvienības premjera kandidātu Robertu Zīli.

Nacionālās apvienības politiķis ir liels mūzikas cienītājs un pats arī spēlē grupā. Kā savu iecienītāko mūzikas žanru Zīle jau vairākus gadu min blūzu. Viņš labprāt dotos pusdienās arī ar kādreizējo “The Beatles” dalībnieku Polu Makartniju un noteikti mēģinātu uzzināt ko vairāk par leģendārās grupas aizkulisēm.

Cilvēkos viņš visvairāk ciena godavārdu, bet visvairāk nepatīk glumums un melīgums. Kā savu sliktāko īpašību politiķis nosauc “pārdomu slinkumu”. Uz jautājumu, kādu superspēju viņš izvēlētos, Zīle atbild, ka viņam nemaz nevajag superspējas.