Atrasta mirusi pirms mēneša Rēzeknes pusē pazudusī pensionāre

1 komentārs
Atrasta mirusi pirms mēneša Rēzeknes pusē pazudusī pensionāre
FOTO: Bezvests.lv

Atrasta mirusi pirms mēneša Rēzeknes pusē pazudusī 69 gadus vecā pensionāre Solomeja Zvirbule, atklāj organizācija Bezvests.lv.

Bezvests.lv Daugavpils nodaļas brīvprātīgo grupa Ērika Čerkasova vadībā, šodien veica iepriekš ieplānotu sievietes meklēšanu. Aptuveni divu stundu laikā pazudušo izdevās atrast. Atrada pats grupas vadītājs Ēriks Čerkasovs.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Šoreiz tas nebija masu meklēšanas pasākums, meklēja neliela brīvprātīgo grupa un sievietes radinieki. Vajadzēja pārbaudīt divus nelielus vietējās apkārtnes apgabalus. Rezultātā brīvprātīgo aizdomas apstiprinājās.

Atgādinām, ka pēc dēla teiktā, kurš izziņoja māti meklēšanā, Solomeja pazuda nezināmos apstākļos, visticamāk, pa ceļam uz veikalu. Pēdējo reizi garāmgājēji bija viņu redzējuši vietējās Dricānu baznīcas tuvumā.

TOP komentāri

  • Sanita Meldere
    0 0 0

    Sanita Meldere

    Nu tas,ka vinu atradis beigtu nav prieks manis nekads jaunums.To jau pasa sakuma paradija taro kartis.Nave ir vardarbiga,noznaugta.

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Kas gan var būt vēl spilgtāks rudens vēstnesis par ķirbi? Jā, rudens tik tiešām ir klāt, un ar ķirbju piedāvājumu problēmu nav. Anna Panna no ”Gatavo 3” komandas aicina izmantot šo šobrīd tik bieži sastopamo ogu baltās šokolādes un ķirbju trifeļu pagatavošanai, kas būs gards pārsteigums gan ģimenei, gan viesiem.

Lasi vēl