Atradusies Dobelē pazudusī meitenīte

Komentāri
Atradusies Dobelē pazudusī meitenīte
FOTO: Valsts policija

Valsts policijas darbinieki šovakar Dobelē atraduši desmit gadus vecu meiteni, kura bija izsludināta meklēšanā un pazudusi kopš vakardienas vakara. Meitenei redzamas veselības problēmas nav konstatētas, bet policija vēl noskaidro pazušanas apstākļus.

Valsts policijas (VP) Zemgales reģiona pārvaldes priekšnieka palīdze Ieva Sietniece informē, ka desmitgadīgā Elita Podsekalova vakar vēl pēc plkst. 21.30 bija redzēta spēlējamies mājas pagalmā Dobelē, Bērzes ielā, savukārt mājās nebija atgriezusies. Par meitenes pazušanas faktu policija informēta tikai šodien.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Par meitenes bezvēsts pazušanu VP bija informējis meitenes tēvs, kurš pats centies viņu iepriekš meklēt. Pēcāk 15 policisti, zemessargi un kinologs no Bauskas ar dienesta suni veica meklēšanas pasākumus. Tāpat policija izsludināja meitenes meklēšanu, lūdzot arī sabiedrības līdzdalību.

Meiteni izdevās atrast uz ielas Dobelē, Brīvības ielā. VP noskaidro viņas bezvēsts prombūtnes gaitas un apstākļus, taču, pēc sākotnējās informācijas, bērnam, iespējams, nekāds kaitējums nav nodarīts.

Meitenes meklēšana ir atsaukta.

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Džina popularitāte pasaulē pieaugusi pēdējos 10 gados, bet Latvijā – tikai pēdējo gadu laikā. Pēc Starptautiskā Vīnu un stipro alkoholisko dzērienu reģistra (IWSR) 2017. gada datiem džina patēriņš 2016. gadā ir audzis par 15% (pret 2015. gadu). Šodien džins ir viens no populārākajiem un izplatītākajiem alkoholiskajiem dzērieniem pasaulē. Tam ir dažādi garšu veidi, tomēr vispopulārākais nemainīgi ir tradicionālais džins –  ar izteiktu un patīkamu kadiķogu garšu.

Lasi vēl