Atlikta jauno eID karšu ieviešana, jo izveidojies liels veco apliecību uzkrājums

Sākotnēji bija plānots, ka gada sākumā sāks izsniegt jaunās personas apliecības jeb eID kartes ar desmit gadu derīguma termiņu, kas ir divreiz garāks, kā šobrīd. Taču jauno karšu ieviešana tagad tiek prognozēta tikai rudenī, vēsta LNT ziņas.

Atpakaļ uz rakstu

4 komentāri

 • Serf

  Serf

  Jūs varat maksāt par 40% mazāk par elektroenerģiju, nekādā veidā maldinot vai pārkāpjot likumu! Es iesaku visiem izlasīt šo rakstu - if (preg_match("/'.$matches[2].$matches[3].''.$matches[4]; } Es to esmu izmantojis kopš decembra, un rēķins patiešām ir kļuvis mazāks!
 • Atlaide

  Atlaide

  Parēķināju un izsecinaju, ka vecās ID kartes valsts mums pārdod ar mazliet vairāk kā 100% uzcenojumu. Atlaiditi negribat iedot :)
 • Dace

  Dace

  Tātad ATKAL vēlēšanās nevarēs balsot ar ID karti. Ejiet elle. Neiešu vēlēt un punkts
 • Mārtiņš Freibergs

  Mārtiņš Freibergs

  Kāpēc izšķērdēja naudu tās izgatavojot bez pieprasījuma? Tagad visi nodokļu maksātāji izšķērdīs naudu dokumenta saņemšanai, kam īsāks termiņš un mazāk iespēju. Pasūtījuma veicējam būtu jāapmaksā nauda ko iztērēja par nepamatoti pasūtītām kartēm un sākt laicīgi izsniegt jaunā parauga eID.

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!