Komentāri

Jūrmalā notikušā ugunsgrēka vietā atklāti arī bīstamie atkritumi. Tas kļuvis zināms trešdienas, 21. jūnija, rītā, apsekojot atkritumu nelegālo glabātuvi pēc ugunsgrēka nodzēšanas.

Teritorijā atrasti tādi sadzīves bīstamie atkritumi kā baterijas, elektrības vadi un aerosola pudeles. Kā skaidro Veselības inspekcijas eksperts, tie satur bīstamas vielas, kas līdz ar kaitīgajām vielām, kuras izdalījās degot, potenciāli rada papildu draudus veselībai.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti
Normunds Kadiķis
Veselības inspekcijas pārstāvis

Tas viss iekļaujas tajā esošajā problēmu lokā. Zinot, ka tur bija kaut kādi arsēna vai dzīvsudraba bīstamie atkritumi, mums pat ir vieglāk. Tie kalpo kā marķieris, lai noteiktu, vai tas piesārņojums nokļūst vidē un kādā veidā, un kur tas virzās. Protams, tas rada zināmus papildu draudus.

Tomēr tas, vai videi ir nodarīts kaitējums, vēl nav zināms, jo tiek gaidīti grunts un ūdens paraugu analīžu rezultāti. Tikmēr jūrmalnieki, kuri dzīvo apmēram viena kilometra rādiusā no ugunsgrēka vietas, tiek aicināti ievērot piesardzības pasākumus. Piemēram, pievēršot uzmanību dzeramā ūdens kvalitātei akās.

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Kad ārā ir tik karsti cik Meksikā, ir jāēd tako, un Linda no ”Gatavo 3” ir sagatavojusi tam recepti. Šis ēdiens būs lielisks ne tikai paša vēderam, bet arī atsvaidzinās tavu cienasta piedāvājumu viesiem ballītē.

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Ik nedēļu Tele2 ”Gudrajā mājā” viesojas kāda savā profesijā panākumus guvusi persona. Šoreiz meža biezoknī Gustavu Terzenu apciemoja interjera dizainere, ”Amerikas Arhitektūras balvas 2017″ ieguvēja Santa Meikulāne. Dizainere uzskata, ka tehnoloģijas palīdz ērtāk apieties ar dažādām lietām, tāpēc labprāt apskatīja ”Gudro māju”, lai redzētu, ko no piedāvātajām funkcijām vēlētos iegādāties savai mājvietai.

Lasi vēl