Komentāri

Jūrmalā notikušā ugunsgrēka vietā atklāti arī bīstamie atkritumi. Tas kļuvis zināms trešdienas, 21. jūnija, rītā, apsekojot atkritumu nelegālo glabātuvi pēc ugunsgrēka nodzēšanas.

Teritorijā atrasti tādi sadzīves bīstamie atkritumi kā baterijas, elektrības vadi un aerosola pudeles. Kā skaidro Veselības inspekcijas eksperts, tie satur bīstamas vielas, kas līdz ar kaitīgajām vielām, kuras izdalījās degot, potenciāli rada papildu draudus veselībai.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti
Normunds Kadiķis
Veselības inspekcijas pārstāvis

Tas viss iekļaujas tajā esošajā problēmu lokā. Zinot, ka tur bija kaut kādi arsēna vai dzīvsudraba bīstamie atkritumi, mums pat ir vieglāk. Tie kalpo kā marķieris, lai noteiktu, vai tas piesārņojums nokļūst vidē un kādā veidā, un kur tas virzās. Protams, tas rada zināmus papildu draudus.

Tomēr tas, vai videi ir nodarīts kaitējums, vēl nav zināms, jo tiek gaidīti grunts un ūdens paraugu analīžu rezultāti. Tikmēr jūrmalnieki, kuri dzīvo apmēram viena kilometra rādiusā no ugunsgrēka vietas, tiek aicināti ievērot piesardzības pasākumus. Piemēram, pievēršot uzmanību dzeramā ūdens kvalitātei akās.

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Kas gan var būt vēl spilgtāks rudens vēstnesis par ķirbi? Jā, rudens tik tiešām ir klāt, un ar ķirbju piedāvājumu problēmu nav. Anna Panna no ”Gatavo 3” komandas aicina izmantot šo šobrīd tik bieži sastopamo ogu baltās šokolādes un ķirbju trifeļu pagatavošanai, kas būs gards pārsteigums gan ģimenei, gan viesiem.

Lasi vēl