Atklāts Stradiņa slimnīcas jaunais korpuss; pacienti neapmierināti ar dārgajām autostāvvietām. FOTO

8 komentāri
Atklāts Stradiņa slimnīcas jaunais korpuss; pacienti neapmierināti ar dārgajām autostāvvietām. FOTO
Foto: Jānis Zvērs

Šodien atklāts Paula Stradiņa Klīniskās universitātes slimnīcas (PSKUS) jaunais korpuss, kas tapa ar aizkavēšanos, pat radot bažas, ka tiks zaudēts tam paredzētais Eiropas Savienības fondu finansējums.

Poliklīnikas apmeklētāji šodien ārstu konsultācijas saņem jau jaunajās telpās. Tāpat arī darbu sākusi pacientu plānveida uzņemšana. Tika izrādītas arī telpas, iekārtotie konsultāciju kabineti un jaunākās viedās ēkas kontroles un vadības tehnoloģijas. Jaunajās telpās atrodas poliklīnika, diagnostiskā radioloģija, plānveida pacientu uzņemšana, laboratorija, manipulāciju telpas, uroloģijas, endokrinoloģijas, reimatoloģijas, otorinolaringoloģijas, nefroloģijas, gastroenteroloģijas un endoskopiju nodaļas. Klīnisko nodaļu darbs tiks sākts jaunajās telpās pakāpeniski, saņemot un uzstādot visas nepieciešamās iekārtas.

Slimnīcas apmeklētājiem patīk jaunās telpas, bet ir neapmierināti, ka ilgi jāstāv rindā.

Egons no Jūrmalas jau vairāk par stundu gaidot rindā.

Foto: Jānis Zvērs

Apmeklētājiem raisa neizpratni arī lielā samaksa par autostāvvietām pie slimnīcas. Par stundu jāmaksājot 3 eiro.

Slimnīcas autostāvvietas

Foto: Jānis Zvērs

Pasākumā piedalās veselības ministre Anda Čakša, slimnīcas valdes priekšsēdētāja Ilze Kreicberga, akadēmiķis Jānis Stradiņš un slimnīcas galvenais ārsts Arnolds Atis Veinbergs.

Akadēmiķis Jānis Stradiņš

Foto: Jānis Zvērs

Jaunā korpusa pirmās kārtas kopējais finansējums ir 87 435 723 eiro, no kura 24 076 323 eiro ir piesaistītie līdzekļi no Eiropas Reģionālā attīstības fonda.

Pirms svinīgās ceremonijas notika sadarbības līguma parakstīšana starp VSIA “Paula Stradiņa klīniskā universitātes slimnīca” un Lietuvas Medicīnas zinātņu universitātes Kauņas klīniku, kā arī ar Tartu Universitātes slimnīcu.

Foto: slimnīcas jaunā korpusa telpas

Plašāk TV3 Ziņās plkst. 19.00!

TOP komentāri

  • ieva
    +6 +6 0

    ieva

    kauna nemaz nav,pie slimnīcām tādu naudu plēst,man arī Stradiņu slimnīcā nācās pāris x iebraukt,ievest slimnieci,tādu naudu plēš nelieši,tā jau cilvēkiem bēdas,kreņķi,vēl plēš.Un,kā tur tagad,tad nedrīkst tur stāvēt tai dzezceļa malā ja,tad tāpēc aizliedza,zīmes uzlika,lai brauc pa tiem 3eur iekšā un maksā.NEKAUŅAS,NEKAUŅAS!! ČAKŠA TU ESI BEZKAUNĪGA NEKAUŅA!!!! KAUT VELNS JŪS VISUS NEKAUŅAS PARAUTU!!
  • Ekhh Verž
  • Lelde Štālmane

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl