”Atklātību par Citadeli” uzsāk parakstu vākšanu

Komentāri
”Atklātību par Citadeli” uzsāk parakstu vākšanu
FOTO: LETA

Sabiedriskās izmeklēšanas iniciatīvas grupa ”Atklātību par Citadeli” rīt, 22.augustā uzsāk parakstu vākšanu, prasot atslepenot visu informāciju saistībā ar bankas Citadele privatizāciju.

Savāktie paraksti tiks iesniegti Ministru prezidentei Laimdotai Straujumai. Parakstu vākšana Rīgā notiks skvērā Tērbatas un Brīvības ielu krustojumā, kā arī citviet Latvijā.

“Atklātību parCitadeli“” pārstāvji arī vēlas uzzināt, kuras valsts amatpersonas ir tieši atbildīgas par līdz šim “acīmredzot sabiedrībā nepatiesi un apzināti izplatītajiem maldiem, ka bankas pārdošanas procesa gaita ir noteikta kā klasificēta informācija”, un jautā: “Kādu iespējamo sodu šīs vainīgās amatpersonas saņems?”

Viņi rosina atbildes uz jautājumiem sniegt arī publiski un pauž pārliecību, ka “tikai atklāta, kristālskaidra un bez melu aizdomu ēnas veikta komunikācija ar sabiedrību ļaus Latvijas iedzīvotājiem patiesi pārliecināties, ka viss līdzšinējais bankas pārdošanas process tiešām risinājies kvalitatīvi un godīgi, ievērojot tikai un vienīgi valsts un tās nodokļu maksātāju intereses”.

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Džina popularitāte pasaulē pieaugusi pēdējos 10 gados, bet Latvijā – tikai pēdējo gadu laikā. Pēc Starptautiskā Vīnu un stipro alkoholisko dzērienu reģistra (IWSR) 2017. gada datiem džina patēriņš 2016. gadā ir audzis par 15% (pret 2015. gadu). Šodien džins ir viens no populārākajiem un izplatītākajiem alkoholiskajiem dzērieniem pasaulē. Tam ir dažādi garšu veidi, tomēr vispopulārākais nemainīgi ir tradicionālais džins –  ar izteiktu un patīkamu kadiķogu garšu.

Lasi vēl