Komentāri
Atklāta vērienīga izstāde ar karavīru piemiņas lietām, suvenīriem un foto no starptautiskajām misijām
FOTO: Guntis Meisters ()

Latvijas Kara muzejā atklāta izstāde “Latvijas karavīri miera nodrošināšanas misijās un starptautiskajās operācijās 1996-2016”. Šī izstāde ir lielākais Nacionālo bruņoto spēku un Kara muzeja sadarbības projekts. Tajā ir apskatāmas piemiņas lietas, suvenīri un fotogrāfijas, kuras ir iesnieguši karavīri, kas 20 gadu laikā ir piedalījušies miera uzturēšanas misijās un starptautiskajās operācijās.

Izstādē redzams, cik dažādas mēdz būt miera uzturēšanas misijas un starptautiskās operācijas. Tāpat arī ir uzskatāmi atspoguļots, cik ilgstoši Latvijas kontingents jau piedalās miera nodrošināšanā pasaulē. Izstādē apskatāmas karavīru lietas un fotogrāfijas no Bosnijas un Hercegovinas, Albānijas, Kosovas, Maķedonijas, Irākas, Afganistānas, Centrālāfrikas Republikas un Mali, kā arī ES pretpirātisma operācijas “Atalanta”.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Pirmā miera nodrošināšanas misija, kurā piedalījās Nacionālo bruņoto spēku karavīri, bija jau pirms 20 gadiem, un tas notika Bosnijā un Hercegovinā.

Foto

Reportāža no izstādes TV3 Ziņās plkst. 19.00!

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Kas gan var būt vēl spilgtāks rudens vēstnesis par ķirbi? Jā, rudens tik tiešām ir klāt, un ar ķirbju piedāvājumu problēmu nav. Anna Panna no ”Gatavo 3” komandas aicina izmantot šo šobrīd tik bieži sastopamo ogu baltās šokolādes un ķirbju trifeļu pagatavošanai, kas būs gards pārsteigums gan ģimenei, gan viesiem.

Lasi vēl