Komentāri

Šodien, 30. augustā, Rīgā atklāja atjaunoto Jāņa Akuratera muzeja ēku. Kopumā ēkā ir 12 telpas, kas kopš pērnā gada oktobra labiekārtotas, ņemot vērā dažādas vēstures liecības, tostarp vēstules un Akuratera laikabiedru vēstīto.

Akuratera savrupmāja Torņakalnā ir celta 1933. gadā pēc arhitekta Vernera Vitanda projekta. No 1991. gada tajā apmeklētājiem atvērts dzejniekam veltīts muzejs. Apmeklētājiem muzejs būs atvērts no 31. augusta.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Jānis Akuraters bija dzejnieks, rakstnieks, tulkotājs, dramaturgs, žurnālists un sabiedrisks darbinieks.

Kā ziņots, Muzeja atjaunošanas un restaurācijas darbus pēc SIA “Arhitektes Ināras Caunītes birojs” izstrādātā būvprojekta veica SIA “Modus būve”. Projekta kopējās izmaksas ir 250 000 eiro. Eiropas Ekonomikas zonas līdzfinansējums ir 212 500 eiro, savukārt 37 500 eiro ir valsts budžeta līdzfinansējums.

Plašāk TV3 Ziņās plkst. 19.00!

Mārtiņš Kaija atklāj, kā mīlestību padarīt mūžīgu

Mārtiņš Kaija atklāj, kā mīlestību padarīt mūžīgu 3

Tetovējumam ne vienmēr jābūt ar dziļu jēgu – pietiek ar to, ka tas labi izskatās uz ādas – , tomēr visai bieži tetovējumi ir cieši saistīti ar mīlestību – kur nu vēl labāku veidu, kā padarīt to mūžīgu un vienmēr paturēt pie sevis! Tetovēšanas mākslinieks Mārtiņš Kaija neatbalsta tikai vienam otra vārda iemūžināšanu uz ādas – kāpēc gan, ja viens tetovējums var izteikt pat tūkstošiem vārdu.

Lasi vēl