Atklāta cīņa par Rīgas mēra krēslu! Ušakovam izaicinājumu met Vilnis Ķirsis

Komentāri

Partija Vienotība ceturtdien oficiāli paziņoja, ka tās Rīgas mēra amata kandidāts būs Saeimas deputāts Vilnis Ķirsis.

Rīga kļuvusi pārāk dārga, tās vadība necenšas piesaistīt investīcijas, naudu tērē nelietderīgi, bet par galvaspilsētas vizītkarti kļuvusi korupcija – tā pašreizējo situāciju raksturo Ķirsis. Viņš sola šīs nebūšanas novērst.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Vienotībai Rīgas domes vēlēšanās ir piesardzīgas ambīcijas – mērķis esot iegūt aptuveni tikpat lielu atbalstu kā iepriekšējās vēlēšanās, kad partija saņēma 14% vēlētāju balsu. Nākamajā domes sasaukumā partija vēlas sadarboties ar Nacionālo apvienību un Zaļo un zemnieku savienību.

Vienotība plāno vēlēšanās startēt ar atklāto sarakstu, piesaistot gan nevalstisko organizāciju un biedrību pārstāvjus, gan arī dažādu nozaru profesionāļus. Pašvaldību vēlēšanas notiks 2017. gada jūnijā.

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Kas gan var būt vēl spilgtāks rudens vēstnesis par ķirbi? Jā, rudens tik tiešām ir klāt, un ar ķirbju piedāvājumu problēmu nav. Anna Panna no ”Gatavo 3” komandas aicina izmantot šo šobrīd tik bieži sastopamo ogu baltās šokolādes un ķirbju trifeļu pagatavošanai, kas būs gards pārsteigums gan ģimenei, gan viesiem.

Lasi vēl