Atklājas jauni fakti par noplūdušajiem latviešu valodas eksāmena domraksta tematiem

Komentāri

Saeimas Izglītības komisijas sēdē Latvijas Izglītības vadītāju asociācijas pārstāve Aija Melle uzsvēra, ka vairākās Latvijas skolās skolēniem bija zināmi ne tikai eksāmena temati.

Patlaban notikušo izmeklē Valsts Izglītības un satura centra darbinieki (VISC). Komisijas sēdē Latvijas Izglītības vadītāju asociācijas pārstāve Aija Melle komentēja eksāmenu noplūšanas faktu.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti
Aija Melle
Latvijas Izglītības vadītāju asociācijas pārstāve

”Runājot par latviešu valodas eksāmeniem, šorīt izrādījās, ka arī rezerves variants bijis zināms skolēniem. Es domāju, ka tā ažiotāža ir skolu reitingu dēļ.

Neko sīkāk Melle neprecizēja.

TV3 Ziņas jau vēstīja, ka vakar pirms latviešu valodas centralizētā eksāmena latviešu valodā bija noplūduši tā trešās daļas jeb domraksta temati. VISC norādīja, ka temati tikuši laikus samainīti pret rezerves variantiem, tādējādi netraucējot eksāmena norisi. Taču pēcpusdienā kļuva zināms, ka, iespējams, ne visi skolēni, neskatoties uz VISC norādījumiem, saņēmuši rezerves variantus.

Itālijas virtuve! Truša gaļas ragū ar pastu un gailenēm

Itālijas virtuve! Truša gaļas ragū ar pastu un gailenēm

Šī būs klasiska ragū recepte, kuras pamatā izmantosim truša gaļa. Jārēķinās, ka ragū pagatavošana prasīs salīdzinoši ilgu laiku, taču nekā sarežģīta šī ēdiena pagatavošanā nav, un zemāk esošajā video Uģis Veits no ”Gatavo 3” to parādīs.

Lasi vēl