Atklājas detaļas par šausminošo slepkavību Iecavā

Komentāri

Vakar “Degpunktā” jau vēstīja par policijas paziņojumu, kas izraisīja plašu rezonansi, ka Iecavā sava dzīvokļa balkonā atrasta uz pusēm pārzāģēta sieviete. Šodien “Degpunktā” komanda devās uz bojāgājušās dzīvesvietu, lai pie kaimiņiem noskaidrotu, kas tad īsti bija par iemeslu tik nežēlīgai slepkavībai un līķa apgānīšanai.

68 gadus vecā Tamāra Želudkova daudzdzīvokļu mājā Tirgus ielā dzīvo jau vairākas desmitgades. Kaimiņi sievieti labi pazīst, bet pēdējā laikā neesot varējuši saprast, kas viņai uznācis – it kā ņēmusi pie sevis knapi pazīstamus vai nepazīstamus jaunus cilvēkus un divistabu dzīvoklī izīrējusi istabu. Kam tas viņai bijis vajadzīgs, kaimiņi joprojām rausta plecus.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Īrnieki paspējuši dzīvoklī nodzīvot kādu mēnesi, pusotru un dzīvotu vēl ilgi, ja pazudušo kundzi ar policijas starpniecību nesāktu meklēt meita. Līķi, visticamāk, bija paredzēts aprakt vai noslīcināt, taču slepkavas nepaspēja to izdarīt. Viņi, viņu sadalīja un divos maisos izlika uz balkona.

Tas darīts, lai ķermenis dzīvoklī nesāktu smirdēt un mirstīgās atliekas varētu iznest ārā, kad radīsies izdevība. Par to, ka vairākas dienas nodzīvojuši blakus slepkavām un kaimiņienes līķim, vietējie joprojām ir satriekti.

Foto

Arī vietējais sētnieks Imants ir pārsteigts, ka allaž tik klusajā pilsētā, turklāt mājā, ko viņš apkalpo, notikušas tādas lietas. Vīrietim jau licies, ka pēc notikušā viņam kāpņu telpā būs jātīra asinis, taču visu, kas bijis dzīvoklī, likumsargi rūpīgi savākuši.

Kurš no abiem brašuļiem bijis slepkavības ierosinātājs, bet kurš noziegumu īstenojis, šobrīd nav zināms. Skaidrs ir tikai tas, ka noziegums izdarīts mantkārīgā nolūkā – lai iegūtu iztikas līdzekļus un dzīvokli, taču acīmredzot abi slepkavnieki bija domājuši, ka kundze ir vientuļa un neviens viņu nemeklēs.

Ātri pagatavojami un veselīgi! Vasarīgie augļu salāti ar kazas sieru

Ātri pagatavojami un veselīgi! Vasarīgie augļu salāti ar kazas sieru

Netradicionāli Annai Pannai no ”Gatavo 3”, kura ierasti mums pamāca dažādu lielāku un mazāku kūciņu pagatavošanu, šoreiz viņa prezentēs recepti ļoti viegliem un vasarīgiem augļu salātiem. Salātu pagatavošana būs ne tikai ātra, bet arī variācijas tiem var būs visdažādākās, atkarībā no tā, kādas sastāvdaļas tajā brīdī pieejamas.

Brienot cauri meža biezoknim, pavārs Ēriks Dreibants paviesojas Tele2 projektā „Gudrajā mājā”

Brienot cauri meža biezoknim, pavārs Ēriks Dreibants paviesojas Tele2 projektā „Gudrajā mājā” 1

Šonedēļ Tele2 projektā ”Gudrajā mājā” viesojās tautā iecienītais pavārs, restorāna ”Restorāns 3” šefpavārs Ēriks Dreibants. Tā kā pavārs dzīvo laukos, viņam bija īpaši noderīgi uzzināt par ”Gudrās mājas” iespējām un funkcijām. Lai pārliecinātos, ka ”Gudrā māja” darbojas arī meža biezoknī, jo tad viņa lauku māja nebūtu izņēmums.

Lasi vēl