Atklājas detaļas par šausminošo slepkavību Iecavā

0 Komentāru

Vakar “Degpunktā” jau vēstīja par policijas paziņojumu, kas izraisīja plašu rezonansi, ka Iecavā sava dzīvokļa balkonā atrasta uz pusēm pārzāģēta sieviete. Šodien “Degpunktā” komanda devās uz bojāgājušās dzīvesvietu, lai pie kaimiņiem noskaidrotu, kas tad īsti bija par iemeslu tik nežēlīgai slepkavībai un līķa apgānīšanai.

68 gadus vecā Tamāra Želudkova daudzdzīvokļu mājā Tirgus ielā dzīvo jau vairākas desmitgades. Kaimiņi sievieti labi pazīst, bet pēdējā laikā neesot varējuši saprast, kas viņai uznācis – it kā ņēmusi pie sevis knapi pazīstamus vai nepazīstamus jaunus cilvēkus un divistabu dzīvoklī izīrējusi istabu. Kam tas viņai bijis vajadzīgs, kaimiņi joprojām rausta plecus.

Īrnieki paspējuši dzīvoklī nodzīvot kādu mēnesi, pusotru un dzīvotu vēl ilgi, ja pazudušo kundzi ar policijas starpniecību nesāktu meklēt meita. Līķi, visticamāk, bija paredzēts aprakt vai noslīcināt, taču slepkavas nepaspēja to izdarīt. Viņi, viņu sadalīja un divos maisos izlika uz balkona.

Tas darīts, lai ķermenis dzīvoklī nesāktu smirdēt un mirstīgās atliekas varētu iznest ārā, kad radīsies izdevība. Par to, ka vairākas dienas nodzīvojuši blakus slepkavām un kaimiņienes līķim, vietējie joprojām ir satriekti.

Foto

Arī vietējais sētnieks Imants ir pārsteigts, ka allaž tik klusajā pilsētā, turklāt mājā, ko viņš apkalpo, notikušas tādas lietas. Vīrietim jau licies, ka pēc notikušā viņam kāpņu telpā būs jātīra asinis, taču visu, kas bijis dzīvoklī, likumsargi rūpīgi savākuši.

Kurš no abiem brašuļiem bijis slepkavības ierosinātājs, bet kurš noziegumu īstenojis, šobrīd nav zināms. Skaidrs ir tikai tas, ka noziegums izdarīts mantkārīgā nolūkā – lai iegūtu iztikas līdzekļus un dzīvokli, taču acīmredzot abi slepkavnieki bija domājuši, ka kundze ir vientuļa un neviens viņu nemeklēs.

0 Komentāru