38 komentāri
Atklāj patiesību par suni, kurš Juglā smagi sakoda sievieti
FOTO: Facebook

”Jau no paša rīta lasot ziņu portālos šausminošos komentārus par suni, kurš pasludināts par teju vai slepkavu, kļūst nelabi. Tādēļ, ka, izlasot pašu ziņu, intuitīvi jutu, ka zinu, par kuru suni un sievieti ir runa. Un nekļūdījos. Es zinu šo suni. Pati vairākkārt tiku to barojusi. Un vairāki cilvēki bez manis to baroja. Neskatoties uz to, ka sunim bija saimniece,” vēsta dzīvnieku aizsardzības biedrības Tutti Palīdzība Dzīvniekiem vadītājas Ingvildas Aumeisteres ieraksts Facebook.

”2014. gada martā apraugot mūsu aprūpē esošos suņus, dzirdējām rejas un raudas, kuras nāca no pamestas, pussabrukušas ēkas. Tur savos mēslos, metru garā brezenta pavadā, caurvējā sēdēja suns. Toreiz laika gaitā izdevās uziet saimnieci, kura paskaidroja, ka īslaicīgas ar dzīvesvietu saistītas problēmas dēļ suni nevar paņemt pie sevis, taču pēc pāris nedēļām viss atrisināsies. Suni pārvietoja uz teritoriju, kur mita mūsu suņi – atsevišķā nožogojumā, sunim pienācīgos apstākļos ar būdu, garu ķēdi, ik dienas kāds no mums baroja. Saimniece nāca retāk un retāk.
Kad pagāja vairāki mēneši, bet suns joprojām netika vests mājās, sievietei tika piedāvāts suni ievietot patversmē (tika sarunāta vieta), no kā sieviete kategoriski atteicās – divas nedēļas un suni paņemšot.”

FOTO: Facebook

FOTO: Facebook


”Pagāja vēl mēneši, suns pavisam lieks teritorijā dzīvoja jau gandrīz gadu, kad sieviete pie kārtējām pārrunām to paņēma pie sevis. Bet ne uz ilgu laiku. Jo pavisam drīz suns atkal bija iepriekšējā graustā, piesiets metru garā pavadā savu mēslu vidū. Kas zina, cik bieži tika apciemots, cik bieži vests pastaigās. Un cik ilgi tāds sociāls dzīvnieks kā suns spētu izturēt šādu dzīvi? Stāsta noslēgums, lūk, kāds. Acīmredzot saimniece suni pēc pastaigas ar spēku, ar varu centusies dabūt pie tās nolāpītās galda kājas, un nabaga dzīvnieks nostājies pret šo netaisnību. Bargs sods saimniecei. Ļoti. Taču vēl bargāks būs sunim. PAR KO? – vai var kāds atbildēt,” vaicā dzīvnieku aizstāvji.

Suns neesot bijis draudzīgs pret svešiniekiem, taču tas nekādā ziņā nav bijis agresīvs.

”Neprātīgs būtu ikviens cilvēks, kurš svešam sunim drošu soli dotos klāt, taču šis suns bez iemesla nevienam virsū nemestos. Jau iepriekš bijis pāris reižu pamucis no būdas, taču nevienu netika sakodis. Arī saimnieces bērnu tajā liktenīgajā dienā taču neaiztika! Suņa liktenis, protams, izlemts… Ir ļoti, ļoti žēl. Un neviens par šo gadījumu neuzņemsies atbildību. Jo par “atbildīgo” tagad pasludināts suns, kuram par savu nelaimi jāmaksā ar dzīvību. Varbūt viņam aiziešana būs labākais scenārijs – attiecībā pret dzīvi, kādu tam nācies dzīvot. Dod, Dieviņ, to aiziešanu tev vieglu un nesāpīgu, Šarik,” raksta sieviete.

TOP komentāri

 • Sarma Freiberga
  +49 +49 0

  Sarma Freiberga

  Suņa saimniecei ir jāsaņem sods par sādu izturēšanos pret dzivnieku, tur pat šaubu nav. Kad vakar izdzirdēju par sakošanas gadījumu, uzreiz nodomāju, ka pie vainas ir cilvēks, lai suns šādi izturētos, ja vien tas nav traks vai citādi slims. Bet tagad kaut kā greizā kārtība sanāk, cilvēks vainīgs, ka tā izturas un moka dzīvnieku, bet soda suni...? Kas patlaban notiek ar suni, cerams, ka tas vēk dzīvs un to paņems patversmē.
 • Skaidrīte
  +44 +44 0

  Skaidrīte

  Un vēlreiz pārliecināmies par tautas sakāmvārda "Labam cilvēkam suns nekož"pareizību!
  Visvieglāk vainot suni!
 • C-4
  +42 +42 0

  C-4

  Hmm varbūt labāk būtu bijis iemidzināt saimnieci? No viņas tāpat nekāda labuma viena vienīga biomasa.

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl