Atklāj Latvijas simtgades izstādi “100 grāmatas bērniem”

1 komentārs
Atklāj Latvijas simtgades izstādi “100 grāmatas bērniem”

Rīgas Centrālajā bibliotēkā ceturtdien atklāta īpaša valsts simtgadei veltīta izstāde ”100 grāmatas bērniem”. Tajā var iepazīties ar latviešu autoru radītiem darbiem bērniem katrā no 100 Latvijas gadiem

Sākotnēji var šķist, ka izstāde ”100 grāmatas bērniem” ir vienkārši literāru darbu ekspozīcija, tomēr, papētot plauktus, apmeklētāji noteikti atradīs savas bērnības grāmatas – pārliecināti Rīgas Centrālās bibliotēkas speciālisti. Tāds arī ir izstādes mērķis – jebkura vecuma lasītājam raisīt atmiņas par bērnību.

Savukārt bērni līdzās pašu lasītajām grāmatām ieraudzīs tās, kas tapušas gadu desmitiem pirms viņu dzimšanas un ko lasījuši viņu vecāki, vecvecāki un citi senči.

Izstāde “100 grāmatas bērniem” līdz pat novembra beigām būs apskatāma Rīgas Centrālajā bibliotēkā. Pēc tam tā tiks izrādīta citās Rīgas filiālbibliotēkās, bet vēlāk varēs apceļot Latvijas reģionālās bibliotēkas.

TOP komentāri

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl