“Atkal rok turpat, kur pirms gada” – cilvēki neapmierināti ar Brīvības ielas kārtējiem remontdarbiem

15 komentāri

Brīvības ielā pie Dailes teātra atkal notiek remontdarbi. TV3 Ziņas novēroja, ka virzienā uz centru izveidojies liels sastrēgums.

Aptaujātie cilvēki ir neapmierināti. Daudzi akcentē, ka vēlēšanas ir beigušās, nu atkal var sākt remontus. Cilvēki ir sašutuši, kāpēc atkal rok tajā pašā vietā, kur jau raka pirms gada.

Jau ziņojām, ka AS “Rīgas siltums” no šodienas plāno veikt siltumtīklu rekonstrukcijas darbus Brīvības ielā. Darbus paredzēts veikt posmā no ēkas Brīvības ielā 163, pretī “Circle K” degvielas uzpildes stacijai, līdz Bruņinieku ielai ar atzarojumiem.

Savukārt kā novēroja LNT Ziņas, remontdarbu dēļ izveidojies sastrēgums un sabiedriskais transports Brīvības ielā kavējas līdz pat 20 minūtēm. Tāpat LNT Ziņas informē, ka remontdarbi tuvākajā laikā sāksies arī Krišjāņa Valdemāra, Merķeļa, Elizabetes, Stabu, Dzirnavu ielā, kā arī citviet pilsētas centrā.

Foto: remontdarbi Brīvības ielā

Plašāk TV3 Ziņās plkst. 19 un LNT Ziņās plkst. 20!

TOP komentāri

  • Rūdolfs Leimanis
    +1 +1 0

    Rūdolfs Leimanis

    īsti jau tajā pašā vietā nerok. jepriekš beidza tur kur tagad sāk. a ko darit ka trubas jamaina? labak tagad nekā ziemā jāsalst ja plist.
  • Agris Dundurs
  • Edgars Auns

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl