Atjautības uzdevums: kā lai cilvēks izkāpj šajā pieturā?

9 komentāri
Atjautības uzdevums: kā lai cilvēks izkāpj šajā pieturā?
Foto: Twitter / @briedijs

Pēdējos gados galvaspilsētā novērojamas dažādas aktivitātes, lai uzlabotu apstākļus pasažieriem. Tomēr, labu gribot, kādai būvniecības kompānijai gadījies kāds traģikomisks misēklis.

Sabiedriskā transporta pieturā pa ceļam uz Mežaparku novērojams visai absurds skats – pasažieriem acīmredzot nebūs lemts izkāpt pieturvietā, jo tai vienkārši priekšā ir uzbūvēts nožogojums.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Kā vēsta ieraksts pie fotogrāfijas tviterī, šī nejēdzība novērota Mirdzas Ķempes ielas pieturā.

Rīgas satiksmes preses pārstāvis Viktors Zaķis portālam Skaties.lv atklāja, ka šī konkrētā pieturvieta vairs fiziski neeksistē.

Šobrīd, lai rūpētos par iedzīvotāju drošību, ir uzbūvēta jauna pieturvieta. Iepriekš, kad funkcionēja vecā pietura, iedzīvotāji, kad pienāca tramvajs, bija spiesti skriet pāri ielai, šķērsojot divas braukšanas joslas, tādējādi apdraudot savu dzīvību. Piekrītu, ka šī ”būdiņa” izskatās amizanti, bet tuvākajā laikā tā tiks aizvākta.

TOP komentāri

Pievienot komentāru

Ienāc ar sociālo tīklu profilu vai ievadi savu vārdu

Esi pieklājīgs savos izteicienos. Viedokli argumentē. Raksti tikai tādu komentāru, kas pauž tavu viedokli vai ir noderīgs citiem portāla lietotājiem. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem komentēšanas iespēja liegta.

Lasi vēl