Atjaunota robežkontrole uz Latvijas – Igaunijas robežas

Komentāri

Iedzīvotāji jau bija pieraduši, ka ceļojot Eiropas Savienības iekšienē, robežas tiek šķērsotas bez dokumentu pārbaudes. Kopš vakardienas, ASV prezidenta Baraka Obamas vizītes dēļ, uz Latvijas – Igaunijas robežas, uz laiku atjaunota robežkontrole. Visas personas, kuras ieceļo Igaunijā tiek pārbaudītas.

Līdz šim, Ainažu robežkontroles punktā ceļā no Rīgas uz Tallinu, varēja šķērsot neapstājoties. Tagad situācija mainījusies – tiek apturētas visas automašīnas un pārbaudīti dokumenti.

Lai ASV prezidenta Baraka Obamas vizītes laikā garantētu sabiedrisko kārtību un nacionālo drošību, Igaunija, līdz 4-jam septembrim atjaunojusi robežkontroli uz Eiropas Savienības iekšējās robežas. LNT ziņas novēroja, ka kontrole norit raiti un rindas neveidojas. Ceļotāji no Latvijas atzīst, ka par izmaiņām dzirdējuši, taču gadās arī situācijas, kad automašīnas tehniskā pase vai apdrošināšana ir aizmirsusies mājās.

Pārbaudi veic Igaunijas policija un robežsargi. Latvijas robežsardze strādā ikdienas režīmā un veic patrulēšanu pierobežas zonā.

Līdz 4 septembrim Igaunijas robežu būs atļauts šķērsot Veclaicenes, Apes, Valkas, Rūjienas, Omuļu un Ainažu robežkontroles punktos. Ieceļošanai Igaunijā ir slēgti mazie ceļi, tur dežurē imigrācijas dienesta patruļas. Personu dokumenti tiek pārbaudīti arī ieceļojot Igaunijā ar dzelzceļu, gaisa satiksmi un ūdens transportu. ASV prezidents Igaunijā ieradīsies 3.septembrī.

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl