Atis Lejiņš par Latvijas sasniegumiem: Paskatieties uz Ukrainu, Moldovu, Gruziju

Komentāri

Runājot par to, cik daudz Latvija ir sasniegusi kopš neatkarības atjaunošanas, Saeimas deputāts, bijušais Latvijas Ārpolitikas institūta vadītājs Atis Lejiņš aicina palūkoties uz tādām valstīm kā Ukraina, Moldova un Gruzija, norādot, ka Latvija kopš Padomju Savienības sabrukuma ir sasniegusi daudz vairāk.

”Cilvēki īsti neapjēdz, ka te nelīst asinis un cik mēs esam droši,” sacīja A. Lejiņš, norādot, ka par zemu nevajag novērtēt nedz Latvijas spēju iestāties Eiropas Savienībā (ES) un NATO. ”Tur gāja, kā gāja, bet mēs tikām,” sacīja Saeimas deputāts.

”Mēs, tauta, pierādījām ko tādu, ko nedrīkstēja pierādīt,” sacīja A. Lejiņš.

Skaties video!

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Džina popularitāte pasaulē pieaugusi pēdējos 10 gados, bet Latvijā – tikai pēdējo gadu laikā. Pēc Starptautiskā Vīnu un stipro alkoholisko dzērienu reģistra (IWSR) 2017. gada datiem džina patēriņš 2016. gadā ir audzis par 15% (pret 2015. gadu). Šodien džins ir viens no populārākajiem un izplatītākajiem alkoholiskajiem dzērieniem pasaulē. Tam ir dažādi garšu veidi, tomēr vispopulārākais nemainīgi ir tradicionālais džins –  ar izteiktu un patīkamu kadiķogu garšu.

Lasi vēl