“Atceries savējos!” Iegādājies piemiņas nozīmīti un šādi atbalsti karavīrus

2 komentāri
“Atceries savējos!” Iegādājies piemiņas nozīmīti un šādi atbalsti karavīrus
Foto: Ilze Vēbere

Šodien, 10. novembrī, pie pulkveža Oskara Kalpaka pieminekļa sākta jauna akcija, kurā aicina iedzīvotājus palīdzēt karavīriem un viņu ģimenēm. Šo labdarības akciju “Atceries savējos!” organizē fonds “Namejs”.

Tās mērķis ir sniegt sociālo palīdzību karavīriem, kara veterāniem un bojāgājušo ģimenēm. Fonda valdes priekšsēdētājs un atvaļinātais ģenerālleitnants Raimonds Graube akcentēja, ka valsts šiem cilvēkiem sniedz dažādu veidu kompensācijas, taču visās Rietumu valstīs šāda fondu prakse tiek piekopta, lai sniegtu papildu palīdzību.

Otrs fonda mērķis ir iesaistīties patriotisku un valstiskas pārliecības veidošanas akcijas. Aizsardzības ministrs Raimonds Bergmanis akcentēja, ka “palīdzēt karavīram, kurš ir cietis, kā arī karavīru ģimenes locekļiem, radiem un draugiem ir ikviena svēts pienākums”.

11. novembra un 18. novembra svētku pasākumos varēs iegādāties piemiņas nozīmītes, kas ir viens no ziedojuma veidiem. Savukārt šodienas pasākumā tika apbalvoti tie skolēni, kuri piedalījās akcijas ziedojumu kastīšu veidošanā.

2 komentāri