Komentāri
Atceries! Jumta attīrīšana no sniega ir katra nama īpašnieka pienākums
FOTO: LETA

Pamatīgais putenis šodien būtiski apgrūtinājis satiksmi gan Rīgā, gan visā Latvijā, rīta pusē kavējās pat vilcienu satiksme. Bieza sniega sega krājas ne tikai uz ielām, bet arī uz namu jumtiem.

To tīrīšana ir katra ēkas īpašnieka pienākums, tomēr vēlams izvērtēt, vai pats saimnieks spēs notīrīt jumtu droši bez piemērota ekipējuma, zināšanām un prasmēm.

Ēkām ar vairākiem stāviem tīrīšanas darbus veic industriālie alpīnisti, kas iesaka sākt šos darbus laikus, kamēr nav izveidojusies pārāk bieza un smaga sniega kārta vai lāstekas, kas var radīt draudus gājējiem un ielās novietotajām automašīnām.

Par nenotīrītiem jumtiem var ziņot Rīgas izpilddirekcijām. Ja tomēr gadās nelaime un gājējam vai transportlīdzeklim uzkrīt sniegs vai lāsteka, ar pretenzijām civiltiesiskā kārtā var vērsties pret ēkas saimnieku, taču svarīgi ir izsaukt policiju un fiksēt notikušo, lai būtu pierādījumi nodarītajam kaitējumam.

Ātri pagatavojami un veselīgi! Vasarīgie augļu salāti ar kazas sieru

Ātri pagatavojami un veselīgi! Vasarīgie augļu salāti ar kazas sieru

Netradicionāli Annai Pannai no ”Gatavo 3”, kura ierasti mums pamāca dažādu lielāku un mazāku kūciņu pagatavošanu, šoreiz viņa prezentēs recepti ļoti viegliem un vasarīgiem augļu salātiem. Salātu pagatavošana būs ne tikai ātra, bet arī variācijas tiem var būs visdažādākās, atkarībā no tā, kādas sastāvdaļas tajā brīdī pieejamas.

Brienot cauri meža biezoknim, pavārs Ēriks Dreibants paviesojas Tele2 projektā „Gudrajā mājā”

Brienot cauri meža biezoknim, pavārs Ēriks Dreibants paviesojas Tele2 projektā „Gudrajā mājā” 1

Šonedēļ Tele2 projektā ”Gudrajā mājā” viesojās tautā iecienītais pavārs, restorāna ”Restorāns 3” šefpavārs Ēriks Dreibants. Tā kā pavārs dzīvo laukos, viņam bija īpaši noderīgi uzzināt par ”Gudrās mājas” iespējām un funkcijām. Lai pārliecinātos, ka ”Gudrā māja” darbojas arī meža biezoknī, jo tad viņa lauku māja nebūtu izņēmums.

Lasi vēl