Komentāri

Tikmēr no apcietinājuma atbrīvots viens no “Trasta komercbankas” lietā iesaistītajiem – finansists Jorens Raitums, viņam piemērots ar brīvības atņemšanu nesaistīts drošības līdzeklis.

Viņš kopā ar vēl vairākiem iesaistītajiem tika apcietināts pagājušajā nedēļā. Jorena advokāts sacījis, ka acīmredzot izmeklēšanā noskaidrota viņa aizstāvamā loma šajā lietā.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Raitumam policija inkriminē dalību izspiešanā un noziedzīgi iegūtu līdzekļu legalizēšanā. Pārsūdzēti lēmumi arī par citu lietā iesaistīto turēšanu apcietinājumā, taču šobrīd neviens no viņiem nav atbrīvots.

Jau vēstīts, ka tiesa apcietinājusi arī maksātnespējas procesa administratorus Ilmāru Krūmu un Māri Sprūdu.

Ātri pagatavojami un veselīgi! Vasarīgie augļu salāti ar kazas sieru

Ātri pagatavojami un veselīgi! Vasarīgie augļu salāti ar kazas sieru

Netradicionāli Annai Pannai no ”Gatavo 3”, kura ierasti mums pamāca dažādu lielāku un mazāku kūciņu pagatavošanu, šoreiz viņa prezentēs recepti ļoti viegliem un vasarīgiem augļu salātiem. Salātu pagatavošana būs ne tikai ātra, bet arī variācijas tiem var būs visdažādākās, atkarībā no tā, kādas sastāvdaļas tajā brīdī pieejamas.

Brienot cauri meža biezoknim, pavārs Ēriks Dreibants paviesojas Tele2 projektā „Gudrajā mājā”

Brienot cauri meža biezoknim, pavārs Ēriks Dreibants paviesojas Tele2 projektā „Gudrajā mājā” 1

Šonedēļ Tele2 projektā ”Gudrajā mājā” viesojās tautā iecienītais pavārs, restorāna ”Restorāns 3” šefpavārs Ēriks Dreibants. Tā kā pavārs dzīvo laukos, viņam bija īpaši noderīgi uzzināt par ”Gudrās mājas” iespējām un funkcijām. Lai pārliecinātos, ka ”Gudrā māja” darbojas arī meža biezoknī, jo tad viņa lauku māja nebūtu izņēmums.

Lasi vēl