Komentāri
Atbalsta sabiedriskā labuma statusa piešķiršanu septiņām organizācijām
FOTO: LETA

Šodien, 2014.gada 21.augustā, notika Sabiedriskā labuma komisijas sēde, kurā komisija nolēma ieteikt Valsts ieņēmumu dienestam (VID) pieņemt lēmumu piešķirt sabiedriskā labuma organizācijas statusu septiņām nevalstiskajām organizācijām.

Sabiedriskā labuma organizācijas statusa piešķiršana atbalstīta šādām organizācijām: biedrībai “Ģimenes atbalsta biedrība “Ģimenes akadēmija”, biedrībai “Svētdiena.lv”, nodibinājumam “Sabiedrības līdzdalības fonds”, nodibinājumam “Sabiedrības veselības fonds”, biedrībai “Inčukalna brīvprātīgo ugunsdzēsēju biedrība”, biedrībai “Leļļu teātris un radošā darbnīca “Zabava”” un nodibinājumam “Spīdolas ģimnāzijas izaugsmes fonds”.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

VID atgādina, ka tā biedrība, nodibinājums vai reliģiskā organizācija, kas vēlas iegūt sabiedriskā labuma organizācijas statusu, iesniedz VID iesniegumu par sabiedriskā labuma organizācijas statusa piešķiršanu, iesniegumā norādot sev vēlamo veidu, kādā VID paziņos lēmumu par sabiedriskā labuma organizācijas statusa piešķiršanu (VID lēmumu par sabiedriskā labuma organizācijas statusa piešķiršanu paziņo, to nosūtot pa pastu vai informāciju par sabiedriskā labuma organizācijas statusa piešķiršanu publicējot VID mājaslapā. Iesniegumam ir jāpievieno attiecīgās biedrības, nodibinājuma vai reliģiskās organizācijas iepriekšējā gada darbības pārskats un turpmākās darbības plāns.

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl