ASV valsts sekretārs brīdina par Krievijas radītiem draudiem

Krievija rada draudus rietumu brīvajām valstīm – par to paziņojis ASV valsts sekretārs Maiks Pompeo. Viņš norādījis gan uz militārajiem riskiem, gan ekonomiskajiem aspektiem. Krievijas instruments ģeopolitiskās ietekmes palielināšanā draud būt “Nord Stream 2” gāzesvads.

Atpakaļ uz rakstu

2 komentāri

  • Varētu taču

    Varētu taču

    ASV cips vai fibs paņemt aiz olām krievijas krotus nato zemēs un noraut viņiem olas.Krievijas aģenti sāks pīkstēt smalkās balstiņās un visi atpazīs.Pēc kara Lietuvā miličus,stebokus kuri aplaupīja zemnieku sētas leišu mežabrāļi noķēra,ar kartupeļu rīvi drusku parīvēja dupsi,uzbēra sāli un palaida vaļā.Varas kalpus kuri izmantojot savu dienesta stāvokli izvaroja sievietes noķēra,izrāmīja,kuli aizšuva ar linu diegu kā pienākas,pret iekaisumu nodezinfekcēja ar degtini un olas ielika pašam kabatā lai mežabrāļus nevarētu apvainot zādzībā.Un citi palika rāmāki,līdzēja.
  • S

    S

    ASV politiķi brīdina, bet prezidents smaida un kopā tusē.Pasaule uzvaru svin 8.05.,bet krievi-9.05., un Tramps varbut kopā ar Putinu Baltijas okupāciju svinēs.

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!