ASV uz Latviju nosūtīs četrus tankus un 12 kaujas mašīnas

Komentāri
ASV uz Latviju nosūtīs četrus tankus un 12 kaujas mašīnas
FOTO: LETA

Lai stiprinātu Baltijas valstu drošību, ASV uz Latviju oktobra sākumā nosūtīs četrus tankus un 12 kaujas mašīnas, kuras kopumā apkalpos 150 amerikāņu liela vienība.

Oktobra sākumā paredzēts veikt rotāciju Ādažu bāzē izvietotajiem ASV spēkiem. Pašreiz tur kopš aprīļa esošo Gaisa desanta brigādes rotu nomainīs ASV armijas Pirmās kavalērijas divīzijas smagās bruņutehnikas rota, kuras sastāvā tiks izvietoti divi vadi ar 12 “Bradley” tipa kāpurķēžu kaujas mašīnām un viens vads ar četriem “Abrams” tipa kaujas tankiem.

Šie tanki šobrīd tiek uzskatīti par labākajiem pasaulē, “Abrams” tipa tankus ASV armija ļoti sekmīgi izmantoja Irākas kara laikā.

Jau ziņots, ka Baltijas valstu drošības stiprināšanai uz Latviju savus karavīrus varētu nosūtīt arī Vācija, Beļģija, Ungārija, Kanāda un citas valstis.

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl