ASV sankciju radīto haosu Ventspils ostā nolemts risināt pēc “Parex” bankas parauga

Zem amerikāņu sankciju vesera nonākušais Aivars Lembergs turpinājis atkāpšanos no dalības dažādās organizācijās, tikmēr valdība no jauna pieslīpēja savu rīcības plānu, lai nepieļautu, lai “zem sitiena” nonāk viss Latvijas tranzīta sektors.

Atpakaļ uz rakstu

6 komentāri

 • Ha ha

  Ha ha

  “Situācija ir ļoti līdzīga kā uzņēmumu maksātnespējas gadījumā, kaut vai atceramies šeit “Parex” stāstu. Ja savulaik tika izveidota labā banka, kur tika nodoti visi labie aktīvi, arī šajā gadījumā tiek veidota labā ostas pārvalde, kurai tiek nodoti nepieciešamie aktīvi,” saka satiksmes ministrs Tālis Linkaits (JKP).
  Nu ko, ndokļu maksātāji, tagad saturamies! Atcerēsimies Parexa glābšanu: Latvijas valsts ieguldījums "Parex bankas" glābšanā kopš 2008. gada nogales kopumā bija aptuveni 800 miljoni latu, kas bija viens no iemesliem, kādēļ Latvijas valdība bija spiesta uzņemties vairākus miljardus latu lielas parādsaistības, lai pārvarētu finanšu un pārvaldes krīzi. 2011. gadā tika atzīts, ka Latvijas valsts nevarēs atgūt visus līdzekļus, kas tika ieguldīti, lai glābtu Parex banku.
  2012. gada 15. martā Latvijas Finanšu un kapitāla tirgus komisija (FKTK) anulēja bankas kredītiestādes licenci un no 8. maija banka uzsāka darbu kā problemātisko aktīvu pārvaldīšanas uzņēmums AS "Reverta" .(citāts no Vikipēdijas) Kā atceramies, Parex labie, pelnošie aktīvi nonāca amerikāņiem (Citadele), bet mūsu valstij palika tikai daudzu miljardu latu aizņēmums, gandrīz miljards latu izvilkts no pensiju fonda, problemātiskā Reverta un valsts dzilā ekonomiskajā krīzē...
  Ja pēc tāda paša scenārija taisās risināt ostu problēmas, lai Dievs stāv mums klāt!
 • Valija Uzulniece

  Valija Uzulniece

  šoreiz Latvijas politiķi JKP bordana priekšgala pasaulei paradīja ka politiķi nav spējōgi vadīt savu Latvijas valsti un pirmais solis pasperts lai latvieši kļutu par vergiem savā zemē.
 • Biruta Reinolde
 • Rihard Borovkov

  Rihard Borovkov

  Pērkam no Lemberga pa 1 000 000 000 eur, pārdodam Vāciešiem, Dāņiem pa 1 000 000 eur, labs biznesa modelis, neko teikt
 • atdzims

  atdzims

  Korumpētā vienam cilvēkam kalpojošā Ventspils brīvosta kļūs par atvērtu un modernu tranzīta ostu. Zaudētās kravas plūsmas ir ļoti grūti atgriezt, bet process vismaz būs iesācies un ar katru gadu kļūs labāk. Godīga un gudra valdība aizbrauks arī uz Krieviju, kā Igauņu prezidente to izdarīja, un atjaunos Lemberga pa...irstās kravu plūsmas arī no Krievijas.
 • zagļugals

  zagļugals

  Vislielākajos Latvijas korupcijas midzeņos beidzot sāks notikkt deratizācija un kumigacija. Visi kaitēkļi tiks iznīcināti!

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!