Komentāri

2. Grieķija

2/8

Latvija izcelta kā galamērķis, kas joprojām ir ārpus masu tūrisma ceļiem. Tāpat medijs ziņo, ka cenas Latvijā par viesnīcām, restorānos un dažādām aktivitātēm ir zemākas nekā vairumā citu Eiropas valstu.

Medijs izcēlis arī Latvijas nacionālās aviokompānijas airBaltic zemās cenas, minot, ka vienvirziena biļeti no Stokholmas iespējams iegādāties par 35 eiro vai no Londonas par 65 eiro.

Aplūko arī citus galamērķus Eiropā, kurus iesaka USA Today:

Itālija

Foto: Giuseppe Milo/Flickr

Foto: Giuseppe Milo/Flickr

Itāliju lēto ceļojumu piekritējiem īpaši kārdinošu padarījis aviobiļešu cenu kritums. Proti, šā gada pirmo divu mēnešu laikā aviobiļešu cenas uz Romu ir kritušās par 11%, bet uz Milānu – par 32%.

2. Grieķija

2/8
Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti
Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl