ASV karavīri izrāda savu mīnu iznīcinātājkuģi “USS James E. Williams”

Komentāri
ASV karavīri izrāda savu mīnu iznīcinātājkuģi “USS James E. Williams”
Foto: Danuta Juste

ASV jūras spēku kuģis “USS James E. Williams” Rīgas ostā ieradās 25. augustā. Kuģa vizīte Rīgas ostā ir kā apstiprinājums ASV un Latvijas sadarbībai.

Plānots, ka ASV jūras spēku kuģis uzturēsies Rīgas ostā līdz 31. augustam. No 25. līdz 28. augustam kuģa “USS James E. Williams” jūrnieki piedalās vairākos labdarības projektos Bruknas muižas rehabilitācijas centrā, audžuģimeņu mājā “Zvannieki” u.c.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

ASV jūras spēku kuģis “USS James E. Williams (DDG 95)” ir Ārleja Bērka (Arleigh Burke) klases mīnu iznīcinātājkuģis, kas aprīkots ar mūsdienīgām kaujas nodrošinājuma un vadības sistēmām. Kuģis ir nosaukts Vjetnamas kara varoņa Džeimsa Eliota Viljamsa (James Eliott Williams) vārdā. Tas būvēts “Ingalls” kuģu būvētavā Paskagulā (Pascagoula), Misisipi štatā, un nolaists ūdenī 2003. gadā.

Saņem notifkācijas par jaunākajām ziņām! Izvēlies ziņas, izklaide vai abus!
Kas ir notifikācijas?

Mārtiņš Kaija atklāj, kā mīlestību padarīt mūžīgu

Mārtiņš Kaija atklāj, kā mīlestību padarīt mūžīgu 3

Tetovējumam ne vienmēr jābūt ar dziļu jēgu – pietiek ar to, ka tas labi izskatās uz ādas – , tomēr visai bieži tetovējumi ir cieši saistīti ar mīlestību – kur nu vēl labāku veidu, kā padarīt to mūžīgu un vienmēr paturēt pie sevis! Tetovēšanas mākslinieks Mārtiņš Kaija neatbalsta tikai vienam otra vārda iemūžināšanu uz ādas – kāpēc gan, ja viens tetovējums var izteikt pat tūkstošiem vārdu.

Lasi vēl