Komentāri

“ABLV” banka par “pilnīgi nepieņemamām” nosaukusi ASV Finanšu ministrijas apsūdzības kukuļdošanā.

Saskaņā ar ASV finanšu noziegumu apkarotāju ziņojumu, “ABLV” bankas vadība līdz 2017. gadam devusi kukuļus Latvijas amatpersonām, lai censtos nepieļaut, ka pret banku tiek vērstas tiesiskas darbības. Noliedzot, ka “ABLV” bankas darbinieki būtu iesaistīti kukuļdošanā, bankas pārstāvis Vadims Reinfelds paziņoja, ka banka šodien vērsusies Valsts policijā un Korupcijas novēršanas un apkarošanas birojā ar lūgumu pārbaudīt šo informāciju.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti
Vadims Reinfelds
“ABLV” bankas izpilddirektora vietnieks

Nedz banka, nedz bankas darbinieki nekad nav izdarījuši kukuļdošanu attiecībā ne pret vienu amatpersonu. Ar šādu publikāciju faktiski apsūdzot bankas vadību un tās pārstāvjus sevišķi smagu noziegumu izdarīšanā, ir nodarīts ievērojams kaitējums bankas reputācijai.

Savukārt, komentējot ASV apsūdzības, ka “ABLV” banka ir iesaistīta plaša mēroga naudas atmazgāšanas shēmās un citos noziegumos un tāpēc tai draud ASV sankcijas, Vadims Reinfelds sacīja, ka šādi apgalvojumi balstīti uz pieņēmumiem un informāciju, kas nav bankas rīcībā.

Vadims Reinfelds
“ABLV” bankas izpilddirektora vietnieks

“ABLV” banka piekopj nulles tolerances politiku attiecībā uz klientiem, kuru darījumi var tikt saistīti ar noziedzīgi iegūtu līdzekļu legalizāciju, terorisma finansēšanu vai sankciju pārkāpumiem.

“ABLV” bankai ir tiesības 60 dienu laikā sniegt savus iebildumus ASV Finanšu ministrijai, ko tā arī plāno darīt, lai mēģinātu atspēkot apsūdzības un novērstu ASV sankciju ieviešanu.

Pašlaik banka turpina darbu, tomēr notikušo sauc par “nepārvaramas varas situāciju”, tāpēc daļa pakalpojumu klientiem šobrīd var nebūt pieejami.

Saņem notifkācijas par jaunākajām ziņām! Izvēlies ziņas, izklaide vai abus!
Kas ir notifikācijas?

Mārtiņš Kaija atklāj, kā mīlestību padarīt mūžīgu

Mārtiņš Kaija atklāj, kā mīlestību padarīt mūžīgu 2

Tetovējumam ne vienmēr jābūt ar dziļu jēgu – pietiek ar to, ka tas labi izskatās uz ādas – , tomēr visai bieži tetovējumi ir cieši saistīti ar mīlestību – kur nu vēl labāku veidu, kā padarīt to mūžīgu un vienmēr paturēt pie sevis! Tetovēšanas mākslinieks Mārtiņš Kaija neatbalsta tikai vienam otra vārda iemūžināšanu uz ādas – kāpēc gan, ja viens tetovējums var izteikt pat tūkstošiem vārdu.

Lasi vēl