Komentāri

Pagaidām papildu bruņutehnikas izvietošana minēta varbūtības izteiksmē. Taču pamatojums ir visai nepārprotams – vairot Baltijas valstu un Polijas drošību, reaģējot uz agresīvo Maskavas politiku, kas jau novedusi pie Krievijas iebrukuma Ukrainā.

Kopš situācijas eskalēšanās Ukrainā, pārmaiņas skar arī tās Austrumeiropas valstis, kuras atrodas NATO sastāvā.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Nedēļas sākumā, ASV armijas komandieris Eiropā Bens Hodžs, atrodoties vizītē Lietuvā paziņoja, ka viņa valsts karavīri Baltijā un Polijā paliks arī nākamgad.

Tagad, bet jau atrodoties, Igaunijā Hodžs klāt pielicis vēl 150 tankus. Tā ziņo aģentūra AFP.

Kā LNT pavēstīja Aizsardzības ministrijā, Bena Hodža paziņojums uztverams kontekstā ar NATO Velsas samitā lemto – proti, pastiprināt, drošības izjūtu alianses austrumos.

Līdzīgu viedokli LNT pauda arī Latvijas vēstnieks NATO Māris Riekstiņš. Viņš uzsvēra, ka par spīti atsevišķiem apgalvojumiem, ka NATO vecās dalībvalstis reāla konflikta gadījumā no konfrontācijas atturēsies, realitātē piektais pants darbojas.

Teorētiski, 150 tanku parādīšanos Austrimeiropā, Krievija var pasniegt kā apdraudējumu savu robežu tuvumā. Tādēļ oficiāli, tanku pārdislokācija tiek definēta kā ļoti ilgu mācību sastāvdaļa , kur karavīri mainīsies, bet tanki paliks.

Daži ASV tanki Ādažu militārajā bāzē, kopā ar šīs valsts karavīriem atrodas jau šobrīd. Cik varētu pienākt klāt pagaidām nav zināms.

Valdība vakar nolēma pusmiljonu eiro atvēlēt biežākām gaisa patruļām, kuras nodrošina sabiedroti valstu iznīcinātāji.

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl