1 komentārs

Ozolu ģimene ir jelgavnieki. Baibas un Māra mīlestība burtiskā nozīmē sakuplojusi kā varenais ozolkoka lapu vainags, jo viņi audzina astoņus bērnus.

Tētim Mārim vienmēr bijusi stingra apņemšanās – visu labo pierakstīt, lai gada spilgtākie notikumi, kā piemēram, bērna skolas izlaidums, atvašu piedalīšanās dziesmu un deju svētkos, starptautiskās sporta sacensībās, neaizēno arī ikdienas mazos prieciņus un laimes brīžus. Tomēr arī šogad šis saraksts izpalicis. Dzīves steiga.

Tā cūciņā sakrāts gan braucienam uz Tallinu, gan Stokholmu. Taču arī pašmāju galvaspilsētas apmeklējums ģimenei izvērties par ārzemju ceļojumiem līdzvērtīgu pasākumu. Novembra svētku nedēļā, kad Pasažieru vilciens daudzbērnu ģimenēm deva iespēju braukt par puscenu, Ozoli piepildīja sapni par kino.

Atvasēm bagātā Ozolu ģimene ir kā lielisks piemērs un iedrošinājums citiem atvērt savu sirdi dzīvībai, jo viņi paši savu bērnu pulciņu būtu gatavi papildināt vēl.

TOP komentāri

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Džina popularitāte pasaulē pieaugusi pēdējos 10 gados, bet Latvijā – tikai pēdējo gadu laikā. Pēc Starptautiskā Vīnu un stipro alkoholisko dzērienu reģistra (IWSR) 2017. gada datiem džina patēriņš 2016. gadā ir audzis par 15% (pret 2015. gadu). Šodien džins ir viens no populārākajiem un izplatītākajiem alkoholiskajiem dzērieniem pasaulē. Tam ir dažādi garšu veidi, tomēr vispopulārākais nemainīgi ir tradicionālais džins –  ar izteiktu un patīkamu kadiķogu garšu.

Lasi vēl