Komentāri
Asins stindzinoša aina katram vecākam – pie Akmens tilta spēlējas trīsgadīgi bērni
Ilustratīvs foto: Frédéric de Villamil/Flickr

Iespējams, bērnudārza audzinātāju neuzmanības dēļ izveidojusies ļoti bīstama, pat ”šausminoša” situācija netālu pie Akmens tilta – bērni bez atstarojošām vestēm spēlējas pie brauktuves, un viens no viņiem tuvojas stāvošai kravas automašīnai, ziņo kāda sieviete sociālajā tīklā Facebook.

Zālītē netālu no Akmens tilta spēlējas aptuveni 15 divus trīs gadus veci bērni. Atstarojošo vestu nav. Viens no mazajiem tuvojas tobrīd stāvošai kravas automašīnai un liek rokas uz tās riteņiem – šādu ainu novērojusi kāda sieviete, kas tajā brīdī gājusi garām.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Sieviete ar saviem novērojumiem dalījusies sociālajā tīklā Facebook, aicinot visus cilvēkus, kas kādreiz pieskata bērnus, būt atbildīgākiem un atcerēties – ”bērni vienmēr ir ātrāki nekā mums šķiet, zinātkārāki nekā mums šķiet, un neapzinās briesmas, nepazīst bailes”.

Lūk, ko vēsta ieraksts sociālajā tīklā Facebook:

Šodien ap 12 devos mājup pāri Akmens tiltam un gar Daugavu Pārdaugavas pusē, kur pamanīju sākumā dīvainu un pēcāk šausminošu skatu. Pie Akmens tilta zālītē spēlējās kādi piecpadsmit trīs līdz četrus gadus veci bērniņi, kurus pieskatīja divas jaunkundzes (atļaušos minēt, audzinātājas). Vietas izvēle rotaļām man šķita mazliet dīvaina (pievienotajā kartē ar sarkanu punktu atzīmēta vieta, kur viņi atradās), bet lai nu būtu. Atstarojošo vestīšu bērniem arī nebija.

Tad sekoja šausminošā daļa. Man tikko garām paskrējusī meitene pēkšņi metās brauktuves virzienā. Izbrīnīta par šo dīvaino manevru, paskatījos arī es. Viens no mazajiem jau bija piegājis pie brauktuves un lika rociņas uz, par laimi tajā brīdī stāvošas, kravas mašīnas riteņiem. Meitene paspēja, un, par laimi, šis ir pamācošs nevis traģisks stāsts. Pieskatošās dāmas pat nebija pamanījušas, kas notiek.

Es pieņemu, ka tā varēja būt kāda bērnudārza grupiņa. Ja zini, kas turp dodas, vērs uzmanību uz drošību!

Vecāki, vecvecāki, audzinātājas un ik viens, kurš kādreiz pieskata bērnus – bērni vienmēr ir ātrāki nekā mums šķiet. Zinātkārāki nekā mums šķiet. Un neapzinās briesmu, nepazīst baiļu! Nenovērs acis no bērniem, kurus pieskati! Izvērtē, cik bērnus spēj pieskatīt!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl