Ašeradens: Druķis aizgāja, lai neradītu draudus biroja reputācijai

Komentāri

Ar Būvniecības valsts kontroles biroja vadītāju Pēteri Druķi pārtrauktas darba attiecības, lai neradītu draudus iestādes reputācijai, un uz šo amatu plānots izsludināt konkursu.

To šodien žurnālistiem pavēstīja ekonomikas ministrs Arvils Ašeradens. Pagaidām biroja vadītāja pienākumus pildīs direktora vietnieks Māris Demme.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Ir aizdomas, ka Druķis, iespējams, piesavinājies naudu viņa iepriekšējā darbavietā “Inspecta Latvia”. Par to notiek tiesvedība, un izmeklēšanu veic arī Valsts policija. Ašeradens norādīja, ka tagad ir konkrēti Druķim nelabvēlīgi tiesas spriedumi, kas rada būtiskus reputācijas riskus Būvniecības valsts kontroles biroja darbībai.

Arvils Ašeradens

Arvils Ašeradens
ekonomikas ministrs, “Vienotība”

Mēs vienojāmies uz abpusējas vienošanās pamata pārtraukt attiecības ar Druķa kungu. Kāpēc tas bija svarīgi, mēs redzam, ka birojs pats, gan arī tā vadītājs bieži vien pieņem ļoti nopietnus administratīvos aktus un jebkurš reputācijas apdraudējums radītu ļoti nopietnas problēmas nākotnē, lai šādus aktus pieņemtu.

Ašeradens vienlaikus norādīja, ka Druķa problēmas neattiecas uz Būvniecības valsts kontroles biroju un ir saistītas ar viņa iepriekšējo darbavietu. Druķa līdzšinējo profesionālo sniegumu ministrs novērtēja kā labu.

Plašāk LNT Ziņu sižetā!

Itālijas virtuve! Truša gaļas ragū ar pastu un gailenēm

Itālijas virtuve! Truša gaļas ragū ar pastu un gailenēm

Šī būs klasiska ragū recepte, kuras pamatā izmantosim truša gaļa. Jārēķinās, ka ragū pagatavošana prasīs salīdzinoši ilgu laiku, taču nekā sarežģīta šī ēdiena pagatavošanā nav, un zemāk esošajā video Uģis Veits no ”Gatavo 3” to parādīs.

Lasi vēl