Ašeradens: Druķis aizgāja, lai neradītu draudus biroja reputācijai

Komentāri

Ar Būvniecības valsts kontroles biroja vadītāju Pēteri Druķi pārtrauktas darba attiecības, lai neradītu draudus iestādes reputācijai, un uz šo amatu plānots izsludināt konkursu.

To šodien žurnālistiem pavēstīja ekonomikas ministrs Arvils Ašeradens. Pagaidām biroja vadītāja pienākumus pildīs direktora vietnieks Māris Demme.

Ir aizdomas, ka Druķis, iespējams, piesavinājies naudu viņa iepriekšējā darbavietā “Inspecta Latvia”. Par to notiek tiesvedība, un izmeklēšanu veic arī Valsts policija. Ašeradens norādīja, ka tagad ir konkrēti Druķim nelabvēlīgi tiesas spriedumi, kas rada būtiskus reputācijas riskus Būvniecības valsts kontroles biroja darbībai.

Arvils Ašeradens

Arvils Ašeradens
ekonomikas ministrs, “Vienotība”

Mēs vienojāmies uz abpusējas vienošanās pamata pārtraukt attiecības ar Druķa kungu. Kāpēc tas bija svarīgi, mēs redzam, ka birojs pats, gan arī tā vadītājs bieži vien pieņem ļoti nopietnus administratīvos aktus un jebkurš reputācijas apdraudējums radītu ļoti nopietnas problēmas nākotnē, lai šādus aktus pieņemtu.

Ašeradens vienlaikus norādīja, ka Druķa problēmas neattiecas uz Būvniecības valsts kontroles biroju un ir saistītas ar viņa iepriekšējo darbavietu. Druķa līdzšinējo profesionālo sniegumu ministrs novērtēja kā labu.

Plašāk LNT Ziņu sižetā!

Lasi vēl