11 komentāri

Ievas un Itālijas pilsoņa Nikolā romantiskās attiecības izrādījušās mantkārīgu mērķu vadītas. Itālis, kārtējo reizi viesojoties Latvijā, pirms prombraukšanas nozadzis no sievietes dobermaņa šķirnes suņa vārdā Pjerro ciltsrakstus.

”Mēs to pamanījām tikai tad, kad viņš jau bija aizbraucis. Vairākkārt lūdzu viņam tos dokumentus atdot. Viņš uz to nereaģēja, un pērnā gada aprīlī tika veikta reģistrācija Itālijā, uz zagtu ciltsrakstu pamata, bez manas klātbūtnes, bez manas piekrišanas un bez suņa klātbūtnes, lai gan Itālijas likumdošana paredz, ka sunim ir jāveic fiziska mikročipa pārbaude,” stāsta suņa saimniece Ieva.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Uz zagtu ciltsrakstu pamata itālis ir panācis suņa īpašnieka statusu. Līdz ar Itālijas tiesas spriedumu Ieva pataisīta par suņa zagli. Tiek pieprasīts četrkājaino mīluli atdot vīrietim.

”Piesavinājās suni, kas ir Nikola Denora īpašums. Ar vainu pastiprinošu apstākli, izdarot noziegumu, izmantojot upura viesmīlīgo attieksmi, kā arī nodarot upurim mantisku, ievērojami lielu zaudējumu, ņemot vērā piesavinātā  dzīvnieka lielo vērtību – 50 tūkstoši eiro.”

”Ampēram septiņos no rīta pie manis ieradās Valsts policijas pārstāvji kopā ar kinologiem un Pārtikas veterināro dienestu ar izdotu lēmumu par kratīšanas veikšanu, kuras laikā bija jāizņem Pjerro,” stāsta Ieva.

Pagaidām tomēr suns nav atsavināts, panākta vienošanās, ka sunim ir jābūt pašreizējā dzīves vietā.

”50 tūkstoši eiro ir suņa komerciālā vērtība. Pamatojoties uz manām izmaksām, ko esmu ar suni uzvarējis, uz suņa vecumu. 50 tūkstoši eiro! Dokumenti ir mani. Viņa tos ir nozagusi no manas mājas. Viņa pameta manu māju naktī, nozogot naudu un suņa dokumentus,” stāsta itālis.

Atsaucoties uz dobermaņa saimnieces vārdiem par to, ka suns šādu stresu var nepārdzīvot, jāatzīmē, ka kā jebkurš lielais suns, tas dzīvo īsāku mūžu nekā mazie. Un konkrēti dobermaņi dzīvo aptuveni astoņus gadus.

Protams, ka saimniece ir pieķērusies, un negrib, lai stresa dēļ, nedod Dievs, šis mūža ilgums samazinātos.

TOP komentāri

  • Rolands
    +10 +10 0

    Rolands

    Šim itālim ar galvu kaut kas nav kārtībā . Suns savu saimnieku atpazīs jebkurā situācijā . Suņa saimniecei būtu vēlams ierosināt lietu pret itāli par dokumentu zādzību un morālo kaitējumu un pieprasīt tos 50 tūkstošus kā kompensāciju . Ceru ka ir pietiekoši daudz licinieku kas apstiprinātu tiesā kam īsti suns pieder .
  • Džina Stallīte
  • Mona Liza

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Džina popularitāte pasaulē pieaugusi pēdējos 10 gados, bet Latvijā – tikai pēdējo gadu laikā. Pēc Starptautiskā Vīnu un stipro alkoholisko dzērienu reģistra (IWSR) 2017. gada datiem džina patēriņš 2016. gadā ir audzis par 15% (pret 2015. gadu). Šodien džins ir viens no populārākajiem un izplatītākajiem alkoholiskajiem dzērieniem pasaulē. Tam ir dažādi garšu veidi, tomēr vispopulārākais nemainīgi ir tradicionālais džins –  ar izteiktu un patīkamu kadiķogu garšu.

Lasi vēl