Komentāri
Arvien vairāk pilsētnieku vēlas iznomāt no pašvaldības zemi mazdārziņa ierīkošanai
FOTO: LETA

Sapnis par savu dārziņu ir daudziem. Tuvojoties vasarai, arvien vairāk pilsētnieku vēlas iznomāt no pašvaldības zemi mazdārziņa ierīkošanai.

Dzīvība sakņu dārzos parādījusies līdz ar pirmajiem pavasara saules stariem. Redzamas jau skaisti iekoptas dobes. Tajās no zemes ārā spraucas pirmie zaļie asni.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Pilsētnieki, kuri dzīvo daudzdzīvokļu namos un kuriem nav savas zemes, ir gandarīti par iespēju iekopt sakņu dārziņu, turklāt par to maksājot vien simbolisku maksu. Tieši zemā nomas maksa piesaista pilsētniekus no pašvaldības nomāt mazdārziņu.

Protams, ne vienā vien zemes gabalā slejas pa kādai būdiņai, bet, kā saka pašvaldībā, to nekompensēs, ja līgums par mazdārziņa izmantošanu tiks pārtraukts. Tāpēc arī piedāvājums ir teju par sviestmaizi. Nomnieki jau saprot, ka sadarbība reiz var beigties.

Itālijas virtuve! Truša gaļas ragū ar pastu un gailenēm

Itālijas virtuve! Truša gaļas ragū ar pastu un gailenēm

Šī būs klasiska ragū recepte, kuras pamatā izmantosim truša gaļa. Jārēķinās, ka ragū pagatavošana prasīs salīdzinoši ilgu laiku, taču nekā sarežģīta šī ēdiena pagatavošanā nav, un zemāk esošajā video Uģis Veits no ”Gatavo 3” to parādīs.

Lasi vēl