Komentāri
Arvien vairāk pilsētnieku vēlas iznomāt no pašvaldības zemi mazdārziņa ierīkošanai
FOTO: LETA

Sapnis par savu dārziņu ir daudziem. Tuvojoties vasarai, arvien vairāk pilsētnieku vēlas iznomāt no pašvaldības zemi mazdārziņa ierīkošanai.

Dzīvība sakņu dārzos parādījusies līdz ar pirmajiem pavasara saules stariem. Redzamas jau skaisti iekoptas dobes. Tajās no zemes ārā spraucas pirmie zaļie asni.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Pilsētnieki, kuri dzīvo daudzdzīvokļu namos un kuriem nav savas zemes, ir gandarīti par iespēju iekopt sakņu dārziņu, turklāt par to maksājot vien simbolisku maksu. Tieši zemā nomas maksa piesaista pilsētniekus no pašvaldības nomāt mazdārziņu.

Protams, ne vienā vien zemes gabalā slejas pa kādai būdiņai, bet, kā saka pašvaldībā, to nekompensēs, ja līgums par mazdārziņa izmantošanu tiks pārtraukts. Tāpēc arī piedāvājums ir teju par sviestmaizi. Nomnieki jau saprot, ka sadarbība reiz var beigties.

Saņem notifkācijas par jaunākajām ziņām! Izvēlies ziņas, izklaide vai abus!
Kas ir notifikācijas?

Mārtiņš Kaija atklāj, kā mīlestību padarīt mūžīgu

Mārtiņš Kaija atklāj, kā mīlestību padarīt mūžīgu 2

Tetovējumam ne vienmēr jābūt ar dziļu jēgu – pietiek ar to, ka tas labi izskatās uz ādas – , tomēr visai bieži tetovējumi ir cieši saistīti ar mīlestību – kur nu vēl labāku veidu, kā padarīt to mūžīgu un vienmēr paturēt pie sevis! Tetovēšanas mākslinieks Mārtiņš Kaija neatbalsta tikai vienam otra vārda iemūžināšanu uz ādas – kāpēc gan, ja viens tetovējums var izteikt pat tūkstošiem vārdu.

Lasi vēl