Komentāri

Latvijas SOS bērnu ciemats, biedrība Cerība bērniem, krīzes centrs Marsa gatve – tas ir tikai dažas no organizācijām, kas īsi pirms Ziemassvētkiem saņems atbalstu.

Jau 19 gadu Rīgā tiek rīkots īpašs tirdziņš, kurā savas valsts suvenīrus un produktus piedāvā Latvijā esošās ārvalstu vēstniecības.

Izsoles āmura sitiens nozīmē, ka tik tikko kāds laimīgais ieguvis tiesības uz privātu koncertu savās mājās. To sniegs, savulaik, Latviju Eirovīzijā pārstāvējušais mūziķis Jorens Šteinhauers, kurš arī piekritis piedalīties labdarības tirdziņā.

Rātsnama divos stāvos izvietojies tirdziņš, kurā varēja apskatīt un iegādāties dažādu valstu gan jau zināmus, gan ikdienā Rīgā nenopērkamus suvenīrus, saldumus un pārtikas produktus.

Jau deviņpadsmito gadu tirdziņu rīko Rīgas Starptautiskais sieviešu klubs.

Tirdziņa organizēšana, kur liela enerģija jāiegulda tieši vēstniecību daiļā dzimuma pārstāvēm, jau sen ir viens no gada gaidītākajiem kluba pasākumiem.

Iepriekšējos gados dažu stundu laikā tirdziņā izdevies savākt līdzekļus pat vairāk nekā 20 tūkstošu eiro apmērā. Milzīgais apmeklētāju skaits vieš cerības, ka šis gads arī nebūs izņēmums.

Skaties video!

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Džina popularitāte pasaulē pieaugusi pēdējos 10 gados, bet Latvijā – tikai pēdējo gadu laikā. Pēc Starptautiskā Vīnu un stipro alkoholisko dzērienu reģistra (IWSR) 2017. gada datiem džina patēriņš 2016. gadā ir audzis par 15% (pret 2015. gadu). Šodien džins ir viens no populārākajiem un izplatītākajiem alkoholiskajiem dzērieniem pasaulē. Tam ir dažādi garšu veidi, tomēr vispopulārākais nemainīgi ir tradicionālais džins –  ar izteiktu un patīkamu kadiķogu garšu.

Lasi vēl