Ārvalstu investori bēg no Latvijas, jo neuzticas mūsu tiesu sistēmai

4 komentāri
Ārvalstu investori bēg no Latvijas, jo neuzticas mūsu tiesu sistēmai
FOTO: LETA

Ar šādu brīdinājumu politiķiem klajā nākušas divas lielas uzņēmēju organizācijas – Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kamera un Ārvalstu investoru padome. Biznesu un līdz ar to darbavietas aizbaida neprognozējama un lēna tiesu sistēma, krāpniecība un reiderisms.

Lielākās uzņēmēju organizācijas pagājušajā nedēļā paziņoja, ka maksātnespējas procesu dēļ valsts var zaudēt ap 900 miljoniem eiro. Tagad tiek celta trauksme par investoriem, kas lielā skaitā pagriež mums muguru.

Pērn investoru ieguldījums Latvijas uzņēmumos bijis mazākais pēdējo četru gadu laikā. Ārvalstu investoru padome uzskata, ka galvenais iemesls ir neticība tam, ka ieguldītā nauda Latvijā netiks nozagta.

Spriedumi esot ne tikai ilgi jāgaida, bet tie esot neprognozējami, jo līdzīgos gadījumos var kardināli atšķirties. Tāpat problēma esot krāpniecība un reiderisms.

Atzīstot, ka spriedumu ātrumā vēl daudz darāmā, Tieslietu ministrija uzskata, ka tik asi paziņojumi tomēr ir nevietā, jo situācija uzlabojas un daudzos rādītājos Latvija sen vairs nav pēdējās vietās Eiropā.

Video

TOP komentāri

  • Seniors
  • Nu re
  • Agita
    +1 +1 0

    Agita

    Tiesu sistēma vēl aizvien ir briesmīga gan pret lielajiem uzņēmējiem ,gan visparastākajiem mirstīgajiem....ir tādi tiesāšanās procesi,par kuriem grāmatu varētu uzrakstīt....

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl