Ārvalstu investori bēg no Latvijas, jo neuzticas mūsu tiesu sistēmai

4 komentāri

Ar šādu brīdinājumu politiķiem klajā nākušas divas lielas uzņēmēju organizācijas – Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kamera un Ārvalstu investoru padome. Biznesu un līdz ar to darbavietas aizbaida neprognozējama un lēna tiesu sistēma, krāpniecība un reiderisms.

Lielākās uzņēmēju organizācijas pagājušajā nedēļā paziņoja, ka maksātnespējas procesu dēļ valsts var zaudēt ap 900 miljoniem eiro. Tagad tiek celta trauksme par investoriem, kas lielā skaitā pagriež mums muguru.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Pērn investoru ieguldījums Latvijas uzņēmumos bijis mazākais pēdējo četru gadu laikā. Ārvalstu investoru padome uzskata, ka galvenais iemesls ir neticība tam, ka ieguldītā nauda Latvijā netiks nozagta.

Spriedumi esot ne tikai ilgi jāgaida, bet tie esot neprognozējami, jo līdzīgos gadījumos var kardināli atšķirties. Tāpat problēma esot krāpniecība un reiderisms.

Atzīstot, ka spriedumu ātrumā vēl daudz darāmā, Tieslietu ministrija uzskata, ka tik asi paziņojumi tomēr ir nevietā, jo situācija uzlabojas un daudzos rādītājos Latvija sen vairs nav pēdējās vietās Eiropā.

Video

TOP komentāri

  • Seniors
  • Nu re
  • Agita
    +1 +1 0

    Agita

    Tiesu sistēma vēl aizvien ir briesmīga gan pret lielajiem uzņēmējiem ,gan visparastākajiem mirstīgajiem....ir tādi tiesāšanās procesi,par kuriem grāmatu varētu uzrakstīt....

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Kad ārā ir tik karsti cik Meksikā, ir jāēd tako, un Linda no ”Gatavo 3” ir sagatavojusi tam recepti. Šis ēdiens būs lielisks ne tikai paša vēderam, bet arī atsvaidzinās tavu cienasta piedāvājumu viesiem ballītē.

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Ik nedēļu Tele2 ”Gudrajā mājā” viesojas kāda savā profesijā panākumus guvusi persona. Šoreiz meža biezoknī Gustavu Terzenu apciemoja interjera dizainere, ”Amerikas Arhitektūras balvas 2017″ ieguvēja Santa Meikulāne. Dizainere uzskata, ka tehnoloģijas palīdz ērtāk apieties ar dažādām lietām, tāpēc labprāt apskatīja ”Gudro māju”, lai redzētu, ko no piedāvātajām funkcijām vēlētos iegādāties savai mājvietai.

Lasi vēl