48 komentāri

Kopš ievēlēšanas Saeimā Artuss Kaimiņš parlamenta darbu regulāri dokumentējis, filmējot savus kolēģus. Ar filmēšanu viņš nereti arī pamatīgi nokaitinājis deputātus. Saeima tagad atradusi juridisku risinājumu, kā “Artusa kameru” Saeimā pasludināt ārpus likuma.

Juridiskā komisija nolēmusi mainīt Saeimas Kārtības rulli. Tas papildināts ar normu, ka komisijas sēdes gaitu var fiksēt tikai ar Saeimas iekārtām, kā arī Saeimā akreditētie mediji.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Solvita Āboltiņa, kuras vadībā tapuši Kārtības ruļļa labojumi, aizliegumu deputātiem filmēt Saeimā pamato ar to, ka tas traucē strādāt un nav skaidrs, ar kādu mērķi filmēšana tiek veikta.

Artuss Kaimiņš uz jaunajiem ierobežojumiem ir asi reaģējis. Viņš uzskata, ka no šā aizlieguma iegūst tikai koalīcijas partijas, bet sabiedrībai kopumā tas ir bīstams signāls.

Artuss Kaimiņš

Artuss Kaimiņš
Saeimas deputāts

Tie cilvēki ir jārāda. Jārāda, kā viņi strādā. Viņi strādā Saeimā. Tā nav Solvitas Āboltiņas privātā firma SIA “Saeima”. Un to Solvita Āboltiņa laikam nesaprot. Tas ir bīstams signāls visai sabiedrībai. Mēs atgriežamies 90. gados. Komisijas pārstāvjiem, kas ir balsojuši par to, es viņiem patiešām nepatīku. Es gaidu, lai Saeimas Kārtības rullī viņi izmaina to, ka Saeimā drīkst strādāt tikai cilvēks ar sarkaniem matiem. Ja tev nav sarkanu matu, tu nevari iet Saeimā. Lūk, šis būtu nākamais loģiskais lēmums šai komisijai. Viena cilvēka dēļ mainīt likumu ir slikta prakse. Āboltiņa izmanto varu tikai un vienīgi sev.

Artusam Kaimiņam un citiem deputātiem būs liegts filmēt parlamentā, ja izmaiņas Kārtības rullī tiks apstiprinātas Saeimas sēdē.

Plašāk par šo tematu – LNT Ziņās pulksten 20.00!

TOP komentāri

 • kauns deputātiem
  +27 +26 -1

  kauns deputātiem

  Ja deputāts,kurš ir tautas kalps, slēpj no tautas,tās iedzīvotājiem savu darba rezultātu,darba augļus,tas nav deputāts.Saeima ir jāiztīra.Iedzīvotāji maksā nodokļus,no kuriem barojas tautas kalpi,līdz ar to man ir tiesības redzēt un zināt,kā tiek iztērēta mana maksātā nauda.Tātad visam jābūt caurspīdīgam,vēlos redzēt par ko man jāmaksā nodokļi.Un nav ko brīnīties,ka notiek shēmošana un krāpšanās ar nodokļu nomaksu,jo deputāti nevēlas,lai tauta redz un dzird kā strādā tautas vēlētie tautas kalpi.
 • lita
  +24 +23 -1

  lita

  Tautai jaredz kas notiek un ka strada tautas kalpi,jo vini sanem algu no musu nodokliem un Solvitas kundzei galigi par to nevajadzetu satraukties bet priecaties par filmesanu,bet vina to nespej panest jo dara netirus savtigus darbus un tapec tiesam Solvita taisies ka tiec ar visu savu komandu.
 • Jurka
  +22 +21 -1

  Jurka

  Anglijā ir vesels TV kanāls kurš rāda tikai parlamenta sēdes Latvijā arī varētu palaist oficiālu Saeimas i-neta mēdiju kurš rādītu online režīmā to kas notiek Saeimā plus arhīvu ko var noskatīties jebkurā laika

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Ātri pagatavojami un veselīgi! Vasarīgie augļu salāti ar kazas sieru

Ātri pagatavojami un veselīgi! Vasarīgie augļu salāti ar kazas sieru

Netradicionāli Annai Pannai no ”Gatavo 3”, kura ierasti mums pamāca dažādu lielāku un mazāku kūciņu pagatavošanu, šoreiz viņa prezentēs recepti ļoti viegliem un vasarīgiem augļu salātiem. Salātu pagatavošana būs ne tikai ātra, bet arī variācijas tiem var būs visdažādākās, atkarībā no tā, kādas sastāvdaļas tajā brīdī pieejamas.

Brienot cauri meža biezoknim, pavārs Ēriks Dreibants paviesojas Tele2 projektā „Gudrajā mājā”

Brienot cauri meža biezoknim, pavārs Ēriks Dreibants paviesojas Tele2 projektā „Gudrajā mājā” 1

Šonedēļ Tele2 projektā ”Gudrajā mājā” viesojās tautā iecienītais pavārs, restorāna ”Restorāns 3” šefpavārs Ēriks Dreibants. Tā kā pavārs dzīvo laukos, viņam bija īpaši noderīgi uzzināt par ”Gudrās mājas” iespējām un funkcijām. Lai pārliecinātos, ka ”Gudrā māja” darbojas arī meža biezoknī, jo tad viņa lauku māja nebūtu izņēmums.

Lasi vēl