Arodbiedrību šefs Krīgers sācis atklāti aģitēt par Saskaņu

12 komentāri
Arodbiedrību šefs Krīgers sācis atklāti aģitēt par Saskaņu
FOTO: LETA

Sestdien notika partijas Saskaņa kongress. Izteikt atbalstu šai partijai bija ieradies arī arodbiedrību šefs Pēteris Krīgers, kurš neilgi pirms amata atstāšanas nometis politiskās neitralitātes masku.

Latvijas Brīvo arodbiedrību savienības (LBAS) priekšsēdētājs ironizēja par Vienotības Rīgas mēra amata kandidāta Viļņa Ķirša teikto, ka Ušakovam Rīgas dome būs jāatstāj kopā ar saviem kaķiem.

Pēteris Krīgers, LBAS priekšsēdētājs

Valdošās partijas ir nedaudz saspringušas, viņi no jums baidās, tātad cienī. Kaut vai arī izteikumi par nabaga tiem diviem sociāldemokrātiskajiem kaķiem, kas sēž Rīgas domē un mierīgi murrā, ka tos vajadzētu no turienes izdzīt ārā. Tas tikai parāda to, ka valdošajās partijās ir sapulcējušies pietiekami daudz sīko grauzēju un žurku, un viņiem ir bail no kaķiem.

Krīgers Saskaņai novēlēja veiksmi.

Pēteris Krīgers, LBAS priekšsēdētājs

Lai jūsu, Saskaņas, idejas, lai jūsu labie darbi, ko darāt Saeimā, ko darāt Rīgas domē, būtu tas karogs, ar ko jūs varētu iet un pārliecināt ne tikai krieviski runājošos vēlētājus, bet arī latviski runājošos vēlētājus.

Nākamais Latvijas Brīvo arodbiedrību savienības kongress notiks pēc nepilna mēneša – 2. decembrī. Krīgers plāno LBAS priekšsēdētāja amatu pamest.

Video

TOP komentāri

 • Aina
  +9 +9 0

  Aina

  Agri vai vēlu katra īstā seja nāk gaismā,tad atklājas kangari visā savā šī brīža spozmē.
 • atcere
  +9 +9 0

  atcere

  Filmā pie "Bagātās kundzes" bija tāds labs par priekšvēlēšanu aģitācijas lapu līmēšanu: "Kurš man maksā, tam es līmē"...
 • silvija
  +9 +9 0

  silvija

  Nezinu,kas iedrošina vienu,otru latvieti apmest kožoku uz otru pusi,bet iemesls noteikti ir. Vai padomijas laiku idejas,kas velkas līdz kā ēna? Vecie kraķi nesaprot,ka pagātne ir prom. Nesaprot,ka pasviest idejas māk daudzi,bet pie izpildīšanas sanāk kā ar ielu remontiem vai tramvajs pāri kapiem. Man žēl Krgera,jo viņam nepatīk Latvija ārpus Krievijas robežas. Diemžēl tādi ir.

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl