Ārkārtējā situācija Latvijā pagarināta līdz 12. maijam

Covid-19 pandēmijas dēļ Latvijā izsludinātā ārkārtējā situācija pagarināta līdz 12. maijam, otrdien lēma Ministru kabinets, sociālajos tīklos vēsta ārlietu ministrs Edgars Rinkēvičs (JV).

Atpakaļ uz rakstu

72 komentāri

 • Dmitrijs Sipalo

  Dmitrijs Sipalo

  Karantīns bus lidz 12.maijam un nekas lai nemainas jau besis nak kad viss ir ciet un majas darīt cauram dienam nav Ko.!
 • Karīna Siļmanoviča
 • :)

  :)

  Iespējams valsts vīriem tas viss ir vajadzīgs (neesošu uzņēmumu plaukšana, augšana lielā apmērā zagšana). Tiek gaidīts kad saslims un nomirs un tas tiek veicināts, lai lielākas summas varētu prasīt. Sodīt visus apkārt veidot masveida sankcijas, tās ir mērķis nevis cīnīties ar cēloni.
 • Alise Volfa
 • Zinta Bērtiņa

  Zinta Bērtiņa

  Viņiem tas neinteresē.ne jau viņi sēdēs bez naudas.bet mēs.vienkāršā tauta.
 • 😠😠😠😠

  😠😠😠😠

  Nevar nekādus pasākums. Tirdziņš. Kas galvu pazaudēja vakar
 • Jānis un ko.

  Jānis un ko.

  Te citi izdomāja ka vajag tirdziņu taisīt lieldienas. Ko viņi nesaprot ka karantīna. Uzliks sodu
 • Jānis

  Jānis

  Es neuzskatu par pareizu skolēniem likt eksāmenus. Manuprāt, šī ārkārtas situācija ļoti ietekmēs rezultātus. Vai skolēni būs vainīgi, valsts būs vainīga, skolotāji būs vainīgi? Nē! Vainīgs būs šis vīruss, taču mums, skolēniem, nav jācieš... Lūdzu, iztiekam šogad bez eksāmeniem.
  Tagad kāds jautās - ko darīs tie, kas gribēs citās valstīs iestāties? Tie, lai liek, viņi jau būs sagatavojušies, viņiem šis mācības, acīmredzot, nesagādā tik lielas problēmas, kā bērniem ar mācīšanās grūtībām. Pārējie, lai neliek, it īpaši 9. klases, šo klašu eksāmens neko nedod, ja gribi iestāties citur mācīties, šie nav CENTRALIZĒTIE eksāmeni kā vidusskolā.
  Lūdzu, šo visu A P D O M Ā J I E T ! !
 • Gunta Logina
 • Aitas

  Aitas

  Pasaules krīze kas uztaisīta mākslīgi. Vīruss nav jauns. Testēšana ir jauna. Nebūtu testēšanas arii vīruss būtu tā pati griba ikgadējā. Statistik Itālija tāda pati kā pagājušajā gadā. Papetat. Vaitad nebūtu daudz lielāka ja būtu tāds skaits ka saka ziņas? Neesat aitas..cilvekiem daudz lielākas problēmas ir nevis vīrusa dēļ bet gan aizliegumu dēļ. Mājas pasēdēt var.ja dzīvē viss sakārtots un ir iekrājumi. Cik daudziem tadi ir? Cik neoficiāli strādājusi un zaudējuši darbus. Cilvēki mūsdienās strada visa Eiropa jo ir Eiropas savienība jau sen mums.. Ka ar ceļošanam? Cilvēki paliekot mājas nonāks depresija..daudzi uztvers nopietni neiešanu ārā. Kustība taas ir vislabākās zāles.
  Ja cilwekiem bail tad jāsēž mājas vecākiem cilvēkiem. Jauniešiem jadot iespēja strādāt un turpināt uzturēt valsti jo valsts nespēj parūpēties un samaksāt tik cik vajadzīgs cilwekam lai nomaksātu rēķinunus. Domājam ar galvām..

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!