Komentāri

Uz karstām pēdām, sekojot Rīgas Dzemdību namā strādājošo piemēram, dubultot atalgojumu par stundas darbu prasa arī 67 Paula Stradiņa klīniskās universitātes slimnīcas Dzemdību nodaļas mediķi.

Dzemdību speciālistes, vecmātes un neonatologi – bērnu ārsti un bērnu māsas, šodien iesniedza vēstuli ar prasību pārskatīt atalgojumu gan slimnīcas valdei, gan Veselības ministrijai.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Ja algas netiks paaugstinātas, arī Stradiņa slimnīcas dzemdību nodaļā strādājošie sola streikot.

Stradiņa slimnīcā atalgojums tiek aprēķināts arī atkarībā no darba stāža. Tomēr vidēji vecmātes un bērnu māsas uz papīra stundā saņem ap 3,5 eiro, dzemdību speciālisti – ap 5 eiro, savukārt neonatologiem jeb bērnu ārstiem tiek maksāts nedaudz virs 3 eiro. Atklātajā vēstulē slimnīcas valdei un veselības ministrei Andai Čakšai, tiek prasīts šo stundas likmi dubultot.

Ārsti uzskata, ka tik zems atalgojums par šo darbu, ir nožēlojams. Neapmierinātība briedusi jau gadiem,  un ledu izkustinājusi Rīgas dzemdību nama darbinieku sacelšanās aizvadītājā nedēļā. Dzemdniecības speciālisti apsver iespēju solidarizēties kopīgā streikā.

Stradiņa slimnīcas valdes priekšsēdētāja norāda, ka līdzīgas prasības ir arī citu nozaru mediķiem, kuriem arī tikpat zemas stundu likmes. Tomēr, lai izvairītos no iespējamā 67 dzemdību nodaļas strādājošo streika, Kreicberga sola pārskatīt iespēju paaugstināt viņu atalgojumu no slimnīcas iekšējiem resursiem.

TV3 ziņām tapis zināms, ka arī Liepājas reģionālās slimnīcas dzemdību nodaļas speciālisti prasīs paaugstināt algas. Jau rīt šāda vēstule nonāks Veselības ministrijā. Čakša gan iepriekš norādīja, ka šobrīd nevarot solīt papildus finansējumu.

Mārtiņš Kaija atklāj, kā mīlestību padarīt mūžīgu

Mārtiņš Kaija atklāj, kā mīlestību padarīt mūžīgu 3

Tetovējumam ne vienmēr jābūt ar dziļu jēgu – pietiek ar to, ka tas labi izskatās uz ādas – , tomēr visai bieži tetovējumi ir cieši saistīti ar mīlestību – kur nu vēl labāku veidu, kā padarīt to mūžīgu un vienmēr paturēt pie sevis! Tetovēšanas mākslinieks Mārtiņš Kaija neatbalsta tikai vienam otra vārda iemūžināšanu uz ādas – kāpēc gan, ja viens tetovējums var izteikt pat tūkstošiem vārdu.

Lasi vēl