Arī šovasar Rīgā siltumtīklu remontu dēļ gaidāmi lieli sastrēgumi

Komentāri

No jūnija līdz septembrim vairākās Rīgas ielās, tostarp Brīvības ielā no Pērnavas līdz Bruņinieku ielai, gaidāmi vērienīgi siltumtīklu rekonstrukcijas darbi, kādēļ nopietni būs apgrūtināta satiksme.

Tāpēc pašvaldībai piederošā uzņēmuma “Rīgas siltums” pārstāvji aicina autobraucējus būt saprotošiem un izmantot navigācijas aplikāciju pakalpojumus.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Ņemot vērā nepieciešamību turpināt modernizēt siltumtīklu zem Brīvības ielas, jūnijā sāksies tā rekonstrukcija posmā no Pērnavas līdz Bruņinieku ielai. Tāpat darbi turpināsies Baznīcas ielā – satiksme būs apgrūtināta posmā no Lāčplēša līdz Elizabetes ielai, Stabu un Hanzas ielā, kā arī  no Brīvības līdz Vesetas ielai.

Autovadītāji tiek aicināti rēķināties ar sastrēgumiem un izvēlēties citus pārvietošanas ceļus. “Rīgas satiksmes” valdes loceklis Uģis Osis gan sola, ka ir izanalizētas pērn pieļautās kļūdas, organizējot satiksmi Brīvības ielā.

Foto: remontdarbu shēmas

VIDEO – Uģis Osis

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Džina popularitāte pasaulē pieaugusi pēdējos 10 gados, bet Latvijā – tikai pēdējo gadu laikā. Pēc Starptautiskā Vīnu un stipro alkoholisko dzērienu reģistra (IWSR) 2017. gada datiem džina patēriņš 2016. gadā ir audzis par 15% (pret 2015. gadu). Šodien džins ir viens no populārākajiem un izplatītākajiem alkoholiskajiem dzērieniem pasaulē. Tam ir dažādi garšu veidi, tomēr vispopulārākais nemainīgi ir tradicionālais džins –  ar izteiktu un patīkamu kadiķogu garšu.

Lasi vēl