Arī šajās EP vēlēšanās visaktīvāk balso Ikšķiles novada iedzīvotāji

Pievienot komentāru

Tāpat kā iepriekšējās Eiroparlamenta vēlēšanās 2014. gadā visaugstākā vēlētāju aktivitāte vērojama Ikšķiles novadā, kur, piemēram, tikai piektdien vien pie vēlēšanu urnām iepriekšbalsošanas dienā pie urnām devušies 18% no kopējā Ikšķiles novada balsstiesīgo skaita. Arī sestdien jau no plkst. 7.00 vērojama augsta vēlētāju aktivitāte.

LNT Ziņu uzrunātie Ikšķiles iedzīvotāji norādīja, ka izvēli, par ko atdot balsi, bija izdarījuši laikus, tomēr ir arī tādi, kas šaubījušies. Tāpat ikšķilieši atzīst, ka piedalās visās vēlēšanās, un Eiropas Parlamenta vēlēšanas nav izņēmums.

Līdzīgas domās ir arī Ķekavas iedzīvotāji, kuri LNT Ziņām neslēpa izvēlēto politisko partiju.

Rindas dienas pirmajā pusē veidojās arī pie vēlēšanu iecirkņiem galvaspilsētā. Vērtējot šo vēlēšanu norisi, Latvijas Nacionālās bibliotēkas vēlēšanu iecirknī sastaptais bibliotēkas direktors Andris Vilks pauda gandarījumu par vēlētāju aktivitāti. Arī viņam izvēle bijusi skaidra jau iepriekš. “Nebija grūti, tāpēc, ka es sekoju līdzi visam, kas notiek, un man diezgan skaidrs ir tās politiskās nostādnes, un man ir skaidra mana nostādne, tā kā man nebija problēmas.”

Pie Rīgas iecirkņiem sastaptie vēlētāji atzina, ka šīm vēlēšanām piešķīruši lielāku nozīmi, kā pirms pieciem gadiem, un pauda cerību, ka ievēlētie parlamentārieši atspēkos vēlētāju cerības.