Arī Rīgas mikroautobusos viens brauciens maksās 1,15 eiro

Komentāri
Arī Rīgas mikroautobusos viens brauciens maksās 1,15 eiro
FOTO: LETA

Arī Rīgas mikroautobusos  maksa par biļeti 1.februārī tiks  dubultota. To šodien apstiprināja Rīgas domes Satiksmes departamenta autotransporta komercpārvadājumu licencēšanas komisija.

Sekojot biļešu cenu kāpumu Rīgas sabiedriskajā transportā, ar prasību palielināt braukšanas tarifu Rīgas domē vērsās arī  privātais komersants – Rīgas Mikroautobusu satiksme.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Pirms pāris gadiem partijas Gods kalpot Rīgai biedram Aleksandram Brandavam piederošais komercpārvadātājs visai skandalozi ieguva ekskluzīvas tiesības pārvadāt iedzīvotājus balti zilajos mikroautobusos.

Rīgas domes komercpārvadājumu licencēšanas komisija šodien pieprasījumu apstiprināja. Līdz ar to biļešu cena mikroautobusos pieaugs no 70 centiem līdz eiro 1.15. Naktīs braukšana maksās divus eiro – tikpat cik pērkot biļeti pie šofera.

Partijas Saskaņa biedrs un komisijas priekšsēdētājs Vadims Faļkovs uzsvēra, ka cenu saskaņā ar līgumu bija paredzēts celt vēl 2013.gadā. Tas gan ir klajā pretrunā Rīgas mēra Nila Ušakova izteikumiem pērn februāri, kad Brandava uzņēmums jau prasīja palielināt tarifu.

Toreiz Ušakovs rīdziniekus mierināja, apgalvojot, ka tarifu celšanu nepieļauj ar Rīgas satiksmi slēgtais līgums.

Cenu izlīdzināšana ar sabiedrisko transportu atļaušot pasažieriem mikroautobusos daudz plašāk  izmantot e-talonus. Tomēr braukt gribētājiem jāatceras, ka   atšķirībā no trolejbusiem un tramvajiem, mikroautobusos netiek piemērota lielākā daļa no tur pieejamām braukšanas atlaidēm.

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Džina popularitāte pasaulē pieaugusi pēdējos 10 gados, bet Latvijā – tikai pēdējo gadu laikā. Pēc Starptautiskā Vīnu un stipro alkoholisko dzērienu reģistra (IWSR) 2017. gada datiem džina patēriņš 2016. gadā ir audzis par 15% (pret 2015. gadu). Šodien džins ir viens no populārākajiem un izplatītākajiem alkoholiskajiem dzērieniem pasaulē. Tam ir dažādi garšu veidi, tomēr vispopulārākais nemainīgi ir tradicionālais džins –  ar izteiktu un patīkamu kadiķogu garšu.

Lasi vēl