1 komentārs

Arī policijas aprindās ir personas, kuras varētu būt “negodprātīgas” līdzīgi kā ir Valsts ieņēmumu dienestā (VID), tā šorīt LNT raidījumā 900 sekundes atzina iekšlietu ministrs Rihards Kozlovskis.

Viņš arī piebilda, ka šim nolūkam pagājušā gada nogalē VP tika izveidota speciāla riska sistēma, kas paredz pārbaudīt dienesta amatpersonas, kuras pakļautas lielākam korupcijas riskam.

“VP ir nepilni 7000 darbinieku, viņi visi ir amatpersonas un iesniedz deklarācijas,” piebilda Kozlovskis.

Video

TOP komentāri

  • Seniors
    +1 +1 0

    Seniors

    Policija ir un bus negodpratigas personas ! Ka ari , daudzi policisti ir nepieklajigi un rupji , neievero disciplinu un pielieto fizisku speku tur , kur to nevajaga ! Kaut vai , gadijums Smiltene , auto stavvieta , pie Smiltenes slimnicas . Par nepareizu auto novietosanu , salauz vecam viram roku un plecu . Neticu , ka sie policisti , tiks saukti , pie krimnalatbildibas un atlaisti , no darba !!!

Pievienot komentāru

Ienāc ar sociālo tīklu profilu vai ievadi savu vārdu

Esi pieklājīgs savos izteicienos. Viedokli argumentē. Raksti tikai tādu komentāru, kas pauž tavu viedokli vai ir noderīgs citiem portāla lietotājiem. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem komentēšanas iespēja liegta.

Lasi vēl