Arhitekts izrāda Gaismas pils augšējos stāvus un Rīgas panorāmas skatu

Komentāri

Latvijas Nacionālās bibliotēkās jaunās ēkas Gaismas pils augstākā stāva telpa varētu kļūt par pieprasītāko vietu, kur svarīgām amatpersonām risināt privātas sarunas laikā, kad Latvija būs Eiropas Savienības (ES) prezidējošā valsts, izrādot Gaismas pils augšējos stāvus telekanālam LNT stāsta arhitekts Jānis Dripe.

Gaismas pils augšējā stāvā tiek plānotas arī nelielas izstādes un grāmatu prezentācijas. Telpa būs pieejama ne vien augsta ranga amatpersonā, bet arī bibliotēkas lasītājiem.

Līdzīgi kā Gaismas pils “spicē” arī vienu stāvu zem bibliotēkas augšējā stāva vēl aizvien aplūkojama iespaidīga Rīgas panorāma.

Skatieties video un aplūkojiet, kāds skats paveras no Gaismas pils augšējā stāva!

J. Dripe atklāj, ka Gaismas pils interjera krāsās izmantotas krāsas no Latvijas latiem.

Laikā, kad Latvija būs Eiropas Savienības (ES) prezidējošā valsts, vairāki Gaismas pils stāvi tiks atdoti prezidentūras vajadzībām. Taču apmeklētājiem bibliotēka netiks slēgta, un lasītavas darbosies, stāstīja J. Dripe.

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl