Arhibīskapa Vanaga vēlējums visiem Ziemassvētkos!

8 komentāri

Savs novēlējums mums visiem Ziemassvētkos ir Latvijas luteriskās baznīcas arhibīskapam Jānim Vanagam.

“Mums kādreiz gadās, ka mēs nodarām pāri kādam savam tuvam cilvēkam. Mūsu attiecības samezglojušās, mēs kaut ko slikti esam izdarījuši, un tad mums ir nemirs, un mēs pārdzīvojam, mēs domājam, nu kā tagad varētu izlabot to, kas ir bijis. Un kad es to cilvēku satikšu, ko es tagad teikšu. Lai varētu atkal kaut kā izlīgt un samierināties. Tad iedomājaties, šis cilvēks pie nākamās tikšanās nāks jums pretī un viņš saka: ”Mans mīļais!”. Un viss ir nolikts malā, visi samezglojumi, un nemiers, un visi jautājumi paiet malā un atkal var sākt attiecības no baltas lapas no tīras vietas un tās var būt atkal mīlestības un uzticības pilnas. Lūk, tik spēcīgi ir šie vārdi mans mīļais. To es visiem novēlu Ziemassvētkos saprast un piedzīvot lai Ziemassvētku diena un viss nākamais gads piedzimst ar šiem vārdiem: ”Mans mīļais!””

 

TOP komentāri

 • OPIS
  +6 +5 -1

  OPIS

  noklausījos MĀCĪTAJU RUBENI ,! DEBESĶĪGS CILVĒKS ,RAKSTNIEKS .. lūk kuru patīkami dzirdēt .
 • OME
  +5 +4 -1

  OME

  Saprotu, ka nevar salīdziņāt novēlējumu ar raidījumu, bet...
  Nesajutu pat pietuvojamies tam dziļumam, ko atklāja Juris Rubenis raidījumā TV - Personība. 100g Kultūras. Juris Rubenis
 • tukši vārdi
  +1 +1 0

  tukši vārdi

  iemācījies pāris teikumus un tos tagad bārsta,kur vien var. nekas nav no sirds, vienīgi tukšas frāzes. jūtu, ka viņiem arī valda savējo kliķe un stumj ārā ne savējos. mācītājs Bitāns to bazūnē pat no kanceles.vispirms pameklējiet vainu sevī, kungi !

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Kad ārā ir tik karsti cik Meksikā, ir jāēd tako, un Linda no ”Gatavo 3” ir sagatavojusi tam recepti. Šis ēdiens būs lielisks ne tikai paša vēderam, bet arī atsvaidzinās tavu cienasta piedāvājumu viesiem ballītē.

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Ik nedēļu Tele2 ”Gudrajā mājā” viesojas kāda savā profesijā panākumus guvusi persona. Šoreiz meža biezoknī Gustavu Terzenu apciemoja interjera dizainere, ”Amerikas Arhitektūras balvas 2017″ ieguvēja Santa Meikulāne. Dizainere uzskata, ka tehnoloģijas palīdz ērtāk apieties ar dažādām lietām, tāpēc labprāt apskatīja ”Gudro māju”, lai redzētu, ko no piedāvātajām funkcijām vēlētos iegādāties savai mājvietai.

Lasi vēl