Arhibīskapa Vanaga vēlējums visiem Ziemassvētkos!

8 komentāri

Savs novēlējums mums visiem Ziemassvētkos ir Latvijas luteriskās baznīcas arhibīskapam Jānim Vanagam.

“Mums kādreiz gadās, ka mēs nodarām pāri kādam savam tuvam cilvēkam. Mūsu attiecības samezglojušās, mēs kaut ko slikti esam izdarījuši, un tad mums ir nemirs, un mēs pārdzīvojam, mēs domājam, nu kā tagad varētu izlabot to, kas ir bijis. Un kad es to cilvēku satikšu, ko es tagad teikšu. Lai varētu atkal kaut kā izlīgt un samierināties. Tad iedomājaties, šis cilvēks pie nākamās tikšanās nāks jums pretī un viņš saka: ”Mans mīļais!”. Un viss ir nolikts malā, visi samezglojumi, un nemiers, un visi jautājumi paiet malā un atkal var sākt attiecības no baltas lapas no tīras vietas un tās var būt atkal mīlestības un uzticības pilnas. Lūk, tik spēcīgi ir šie vārdi mans mīļais. To es visiem novēlu Ziemassvētkos saprast un piedzīvot lai Ziemassvētku diena un viss nākamais gads piedzimst ar šiem vārdiem: ”Mans mīļais!””

 

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

TOP komentāri

 • OPIS
  +6 +5 -1

  OPIS

  noklausījos MĀCĪTAJU RUBENI ,! DEBESĶĪGS CILVĒKS ,RAKSTNIEKS .. lūk kuru patīkami dzirdēt .
 • OME
  +5 +4 -1

  OME

  Saprotu, ka nevar salīdziņāt novēlējumu ar raidījumu, bet...
  Nesajutu pat pietuvojamies tam dziļumam, ko atklāja Juris Rubenis raidījumā TV - Personība. 100g Kultūras. Juris Rubenis
 • tukši vārdi
  +1 +1 0

  tukši vārdi

  iemācījies pāris teikumus un tos tagad bārsta,kur vien var. nekas nav no sirds, vienīgi tukšas frāzes. jūtu, ka viņiem arī valda savējo kliķe un stumj ārā ne savējos. mācītājs Bitāns to bazūnē pat no kanceles.vispirms pameklējiet vainu sevī, kungi !

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl